zdielať

Príbeh Jedz, modli sa a miluj pohladí vašu dušu

film - EB20100811REVIEWS100819999AR - Príbeh Jedz, modli sa a miluj pohladí vašu dušu
Keď vás niečo trápi, táto kniha je pohladením na dušu robertgeber.com

Ak máte situáciu s ktorou sa neviete vyrovnať, či už ide o stratu blízkej a milovanej osoby, o bolestivý rozchod alebo akékoľvek iné trápenie, kniha Jedz, modli sa a miluj vám pomôže.

Kniha patrí medzi svetové bestsellery a získala si milióny fanúšikov po celom svete a určite stojí za prečítanie. Príbeh rozhodne patrí medzi motivačné a ukáže vám iný pohľad na svet, ktorý získala autorka práve cestovaním.

film - Eat Pray Love Movie 300x209 - Príbeh Jedz, modli sa a miluj pohladí vašu dušu
autor: travel.earthV hlavnej úlohe si zahrala Julia Roberts.

Čerstvo rozvedená Elizabeth sa vzdá celého svojho pohodlného života, aby našla sama seba. Po bolestivom rozchode si vezme rok dovolenky a vydá sa na cesty.  Počas cestovania spoznáva rozdielny život v rôznych kútoch sveta. Prvá časť knihy s názvom Jedz sa odohráva v Taliansku, kde Elizabeth spoznáva život v Taliansku. Druhá časť sa odohráva v Indii, kde autorka prežila mesiace pomocou meditácie a modlitieb. Tretia časť knihy vás zavedie na Bali. V celom príbehu ju spravádzajú traja muži, ktorí jej majú ukázať spôsob života v danej krajine.  Tento príbeh ukazuje, že život sa dá užívať rôznymi spôsobmi. Krásny dej ukazuje, že každý z nás dokáže nájsť svoje skutočné šťastie napriek tomu, že si prejde v živote bolestivou situáciou. Časť o Indii ukazuje aj to, ako v živote nepotrebujeme veľa, internet, telefóny či drahé nákupy a napriek tomu môžeme byť naplnení šťastím.

Ak nie ste fanúšikom kníh, ale ale radšej filmov, máme pre vás dobrú správu. Obľúbená knih sa sa dočkala aj sfilmovanej podoby v hlavnej úlohe s Juliou Roberts. viac ako 2 hodiny dlhý film vás chytí za srdce a prenesie vás myšlienkami do príbehu.  Film vyšiel na scénu v roku 2010 a získal ocenenie Zlatá mušľa za najlepší film.

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode