zdielať

Päť tipov na dokonalé valentínske rande

rande - love 1643452 1920 - Päť tipov na dokonalé valentínske rande
rande, valentin, sviatok, láska Autor: Simona Jurigová

Valentín, sviatok zamilovaných pomaly klope na dvere. Sú toho plné média, sociálne siete, ale aj obchody. Hlavná myšlienka tohto sviatku je však úplne inde. 

Mnohí ľudia vnímajú tento sviatok ako čisto komerčnú záležitosť, na ktorú míňajú peniaze. Spomenúť si na svojho partnera aj keď len s drobnosťou by podľa slov mnohých žien malo byť samozrejmosťou. Nie je to o tom, čo kúpite partnerovi, ale či si spomeniete a prípadne ho prekvapíte.

Spoločná prechádzka za ruky je romantickým zážitkom

Spoločné chvíle sú vzácne. Čo môže byť krajšie, ako prechádzať sa večerným mestom? A pri tom všetkom si ešte zašportovať? Odpoveď je, ísť spolu na prechádzku. Je to čas vhodný na spoločné rozhovory či plány do budúcnosti. Zároveň prechádzka pôsobí pozitívne aj na fyzickú kondíciu.

Chutná domáca  večera je skvelým prekvapením

Láska ide cez žalúdok a to je svätá pravda. Či už chcete svoju polovičku zobrať na večeru do reštaurácie alebo ju prekvapiť vlastnými kuchárskymi schopnosťami, určite to poteší partnera. Skvelým tipom ako partnera potešiť je aj zapálenie sviečok. Ak chcete spraviť náladu úplne dokonalou, skúste pripraviť aj valentínsky koláčik alebo iný dezert.

Kino je zárukou spokojného rande

Spoločným rande v kine určite nikdy nič nepokazíte. P.S. Páni nezabudnite na vhodný výber filmu, ktorý sa bude páčiť aj vašej polovičke. Keď sa k tomu ešte pridá večera, určite sa vám podarí užiť si spolu pekné spoločné chvíle.

rande - pink wine 1964457 1920 - Päť tipov na dokonalé valentínske rande
Ilustračné: pixabay.com

Romantický večer pri filme doma

Romantika pri filme v súkromí domova ja vždy dobrý nápad. Rovnako aj pri spoločnom výlete do kina, by ste nemali zabúdať na výber filmu, ktorý je vhodný pre obidve osoby. Čo tak pustiť si niečo romantické-?

Najkrajší darček je čas

Posledný spôsob ako stráviť Valentína so svojou láskou je ten, že si uvedomíte, že hlavné je to, že ste spolu. Nezáleží na tom, kde ste a čo budete robiť, ale hlavne že ten čas trávite spolu. V prípade, že táto možnosť neprichádza do úvahy, vždy máte možnosť potešiť partnera aspoň peknou sms správou či netradičným riešením- pohľadnicou.

A aké máte tipy na valentínske rande vy?

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode