zdielať

Sólovka o Spidermanovom nepriateľovi vyzerá skvostne!

Sólovka o Spidermanovom nepriateľovi vyzerá skvostne! - venomheader - Sólovka o Spidermanovom nepriateľovi vyzerá skvostne!
Pripravte sa na príchod antihrdinu. Marvel

Polemiky o príprave samostatného filmu o Venomovi sa šírili svetom filmu niekoľko rokov. Snaha zlyhávala na niekoľkých alternatívach scenárov, výmenou režisérov, ale aj obavy Marvel vypustiť film o záporne vnímanej postave, keď na filmových plátnach sa preháňajú kladní hrdinovia. Veľký posun vpred sa udial po veľkom úspechu Deadpoola, pri ktorom diváci ukázali chuť vidieť aj antihrdinov a iné typy superhrdinských filmov.

Venom sa dostane von v októbri a oproti Deadpoolovi bude temnejší, drsnejší, rovnako s nevyberaným slovníkom a ponúkne alternatívny pohľad na postavu, ktorá je zafixovaná ako negatívna. Lenže príbeha Venoma má hlbší význam a jeho samostatná sólovka bude toho dôkazom a nie je potrebné, aby mu „pomáhal“ Spiderman k úspechu. Ak Venom zaznamená úspech, bude to odrazovým mostíkom pre novú éru filmov o antihrdinoch, ktorých je rovnako veľa ako hrdinov. A aj záporáci si zaslúžia priestor vo filmovom svete.

Marvel zverejnil nový trailer, ktorý oproti teaseru rozširuje pohľad na Venoma a je sa načo pozerať.

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode