zdielať

Vylepšite si svoj profil na Instagrame vďaka týmto tipom

instagram - claudio schwarz vj3nOtiX85Y unsplash scaled - Vylepšite si svoj profil na Instagrame vďaka týmto tipom

Byť v súčasnosti populárny na Instagrame je snom mnohých mladých ľudí prípadne začínajúcich influencerov. Nájsť si však svoj štýl a zaujať užívateľov je niekedy skutočne náročné. Užívateľov zvyčajne zaujme profil, ktorý sa niečim odlišuje od tých ostatných. My vám prinášame prehľad tipov, ktoré vám pomôžu zvýšiť počet sledovateľov.

Dajte svoju profilu štýl

Pridávajte fotky v rovnakom odtieni alebo vytvorte si špeciálne orámovanie okolo nich. Fotky, ktoré majú napríklad biely rám okolo sa na prvý pohľad odlíšia od ostatných profilov s podobnou tématikou.

Venujte sa jednej téme

Keď si už vytvoríte skupinu užívateľov, ktorí vás sledujú, väčšinou ich zaujíma jedna téma, ktorej sa venujete. Prispôsobte si preto svoj profil tak, aby ste mali na nej obsah relevantný pre svoju cieľovú skupinu. Ak sa chcete venovať viacerým témam- napríklad šport, varenie alebo cestovanie, vytvorte si radšej viacero účtov.

instagram - georgia de lotz UsJoNxLaNo unsplash scaled - Vylepšite si svoj profil na Instagrame vďaka týmto tipom
autor: Georgia de LotzSprávne načasovanie a počet postov sú základom úspechu.

 

Používajte primeraný počet hashtagov

Hashtagy určite pomáhajú zvyšovať návštevnosť profilu, dôležité je však zvoliť tie, ktoré sú najviac vyhľadávané. Hashtagy, ktoré nie sú pravidelne používané nepatria medzi hľadané, takže s najväčšou pravdepodobnosťou sa nikto cez ne nepreklikne na váš profil.

Publikujte príspevky v zaujímavom čase

Ak si nočný vták, alebo ranné vtáča, nespoliehaj sa na to, že každý užívateľ Instagramu je takýto. Zisti si, kedy tvoj profil navštevuje najviac ľudí a nezabudni byť aktívny práve v tomto čase. Posty, ale aj stories pridávaj v čase keď má Instagram najvyššiu návštevnosť.

Podpor svoj profil platenou reklamou

Ak sa vám zdá, že vás profil nedosahuje očakávania, neváhajte podporiť svoj profil platenou reklamou. Pri tomto však platí pravidlo, že najlepšie vám ju nastaví niekto, kto sa tomu venuje profesionálne.

instagram - prateek katyal xv7 GlvBLFw unsplash scaled - Vylepšite si svoj profil na Instagrame vďaka týmto tipom
autor: Prateek KatyalMáte nedostatok followerov a neviete, čo robíte zle?

Buďte aktívni, ale nespamujte svojich sledovateľov

Primeraná komunikácia je veľmi dôležitá. Asi každý z nás pozná, že ho otravuje, keď niekto spamuje príliš. Zamyslite sa nad ideálnym počtom postov aj stories, aby ste práve kvôli tomuto neprichádzali o svojich sledovateľov.

 

Kategórie:

Podobné články