zdielať

Strhujúci koncert Pink zdvihol zo sedadiel desaťtisíce divákov

pink - koncert pink   ou p  rty - Strhujúci koncert Pink zdvihol zo sedadiel desaťtisíce divákov
Viedeň, koncert, Pink Autor: Simona Jurigová

Vypredaný štadión, svetelné efekty a akrobatické kúsky. To všetko bol koncert speváčky, skladateľky, herečky Pink. 

Futbalový štadión s názvom Ernst Happel Stadion privítal v stredu 24. júla jednu z najväčších hviezd svetovej hudby. Speváčka Pink predviedla na pódiu aj spolu so svojím tímom dvojhodinovú strhujúcu šou, ktorú si vychutnalo až 56 tisíc divákov. Okrem úžasného hlasu a spevu ste si mohli užiť aj akrobatickú a tanečnú šou, na ktorú sa nezabúda.

Celý koncert sa odštartoval skladbou Let’s Get. Potom nasledoval jeden z najaktuálnejších hitov, skladba s názvom Beautiful Trauma, ktorá niesla aj názov celého turné. Následne pokračovali piesne ako Just like a Pill, Funhouse, Who knew. Milovníci piesne Try si prišli na svoje, keď speváčka predviedla gymnastické prvky. Romantická nálada sa niesla atmosférou počas skladby Just give me a reason. Diváci zasvietili baterky na telefónoch a spievali spolu so speváčkou. Počas mnohých piesní, predvádzala aj nebezpečné triky bez istenia.  Na záver koncertu prekvapila speváčka  divákov veľkolepým finále. Počas piesne So What predviedla svoj talent. Lietala ponad hlavy divákov a predvádzala saltá vo vzduchu. Viackrát aj obletela celú sálu. Diváci nadšene tlieskali a zaslúžila si obrovské standing ovation. Počas koncertu odspievala až 23 skladieb.

pink - koncert podujatie pink z  bava - Strhujúci koncert Pink zdvihol zo sedadiel desaťtisíce divákov

Speváčka si zvolila aj zaujímavých predskokanov, ktorí prinášali divákom radosť až 3 hodiny. Koncert totiž začal už o 18:00. Úsmev na tvári vyčaril spevák Vance Joy, známy hitom Riptide, ktorý ovládal v roku 2013 aj slovenské hitparády. Nakoľko podujatie bolo na futbalovom štadióne, diváci sa tešili, že im vyšlo teplé a príjemné počasie bez dažďa.

pink - koncert vieden pink party - Strhujúci koncert Pink zdvihol zo sedadiel desaťtisíce divákov

Alecia Beth Moore alebo Pink sa narodila v meste Doylestown v Pensilványi. Počas svojej kariéry nahrala až sedem albumov a odspievala sedem celosvetových turné. Vo veku takmer 40 rokov je matkou dvoch dcér.

Kategórie:

Podobné články