zdielať

Toto sú festivaly, na ktoré sa budete tešiť v roku 2021

festivaly - 21106509 10209321531749491 7293032789763080173 n - Toto sú festivaly, na ktoré sa budete tešiť v roku 2021

V súčasnej neľahkej situácii, ktorá zmenila životy nám všetkým, sme museli zmeniť životný štýl a odpustiť si okrem bežných aktivít aj zábavu. Situácia s covid-19 donútila organizátorov presunúť tieto krásne festivaly na rok 2021. Veríme, že budúci rok už bude všetko v poriadku a užijeme si kopu zábavy.

Hudobné, ale aj iné festivaly patria k letu. Bez nich si veľa ľudí nevie predstaviť teplé počasie a dlhé večery. Tento rok bude bohužiaľ iný a veľké podujatia dostali pauzu. Zatiaľ na dobu neurčitú. Organizátori nemohli čakať, kedy sa reálne uvoľnia opatrenia, tak presunuli akcie o rok. V našom článku sa dočítate, aké sú nové termíny najobľúbenejších podujatí

Topfest

Podobne ako aj na ostatné festivaly, aj TOPFEST sa presúva na budúci rok. Milovníci tohto festivalu si môžu zaznačiť nový dátum  26. a 27. júna 2020 v Areáli Zelená voda v Novom Meste nad Váhom.  Tento festival sa mal konať aj v českom Slávkove u Brna, kde boli pozvaní mnohí interpreti ako Heľenine oči, Morčatá na úteku či INEKAFE.

festivaly - let it roll festival   esko - Toto sú festivaly, na ktoré sa budete tešiť v roku 2021
autor: Simona JurigováAutor: Simona Jurigová

Pohoda

Obľúbená Pohoda takisto dostala nový termín na budúci rok. Tento festival si získal dátum 8 až 10 júla 2021. Tak isto ako každý rok bude sa konať na letisku v Trenčíne.

Let it Roll v Českej republike

Bohužiaľ, aj milovníci drum and bassu v Česku zostali sklamaní, keď organizátori na Facebooku oznámili, že aj tento festival sa bude prekladať na budúci rok. Festival sa bude konať ako už tradične na vojenskom letisku Mílovice v dátume 5.8.- 8.8.2021. Rozhodnutie zrušiť festival je logické, keďže na ňom vystupuje masívny počet zahraničných interpretov a cestovanie by pre nich mohlo byť veľmi obtiažne.

Ako jeden z mála nezrušili svoje podujatie organizátori Grape festivalu. Je však otázkou času, kedy sa dozvieme, kde strávime druhý augustový víkend. S interpretmi pochádzajúcími zo škandinávskych krajín a,naprieč Európy až po USA (Foster the people) bude veľmi obtiažne zabezpečiť pôvodný line up.

Ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré. A na tomto celom bude určite najlepšie práve to, že si tieto akcie ešte viac vychutnáme. V prvom rade však musíme myslieť na zodpovednosť a na zdravie nás všetkých a vydržať bez týchto hromadných podujatí. To, či festivaly dodržia sľúbených interpretov, alebo sa budeme tešiť na nový line up sa uvidí.

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode