zdielať

Nakrúcala sa aj na Slovensku. Červená volavka budí rozporuplné reakcie

Nakrúcala sa aj na Slovensku. Červená volavka budí rozporuplné reakcie - red sparrow - Nakrúcala sa aj na Slovensku. Červená volavka budí rozporuplné reakcie
Jennifer lawrence sa predstaví ako červená volavka. Zdroj: Facebook/ Red Sparrow

 

Kto by nepočul o tom, že oscarová herečka Jennifer Lawrence pred časom nakrúcala v Bratislave? Dnes už hotový film Red Sparrow (Červená volavka) je pripravený vstúpiť do kín a aj slovenskí diváci sa môžu presvedčiť a hľadať scény, ktoré sa nakrúcali u nás. Nakrúcalo sa v Auparku, ale aj na sídlisku v Petržalke a podľa traileru to vyzerá tak, že aj v športovej hale na Pasienkoch. Premiéra je naplánovaná už na 1. marca.

Lawrence, ktorá je chronicky známa zo série Hunger Games alebo X-menov, opäť vstupuje do vôd chladnej drámy, ktorá sa vymyká doteraz jej známym úlohám. Predstaví sa ako bývalá ruská baletka, ktorá sa stane ľahkým terčom ruských tajných služieb. Tie ju naverbujú do svojich služieb a začne sa jej fyzický, ale najmä mentálny prerod na chladnokrvného zabijaka (volavku). Dominika bude súčasťou tajných operácií s jediným cieľom – zabíjať nepriateľov, najmä tých amerických.

Film je nakrútený podľa rovnomenného románu Jasona Matthewsa, ktorý je bývalým agentom CIA. Prvotné recenzie sú zatiaľ skôr skeptické, filmu vyčítajú slabo spracovaný námet a údajne sa neblysla ani hlavná predstaviteľka. Treba ísť do kina a spraviť si názor.

Kategórie:

Podobné články