zdielať

Halloween bude opäť desiť

Halloween bude opäť desiť - hall2 - Halloween bude opäť desiť
Jamie Lee Curtis je späť v ikonickej úlohe Laurie Strodeovej a čaká na deň, kedy sa vysporiada s Michaelom. Universal Pictures

Existujú filmové ságy, ku ktorým sa filmári neustále vracajú, ako napríklad Votrelec, Vreskot, Predátor. Medzi ne patrí aj séria hororových filmov Halloween s Jamie Lee Curtis v hlavnej úlohe. Kedysi tento film desil milióny divákov po celom svete, po prvom filme však kvalita išla výrazne dole. Niekoľko pokračovaní tejto sérii vôbec nepomohli, skôr naopak. Teraz prichádza čas na reparát. Už 19. októbra sa opäť vráti divákmi milovaná Jamie Lee Curtis a noví režiséri dávajú zbohom všetkým pokračovaniam. Nová verzia Halloweenu bude nadväzovať na prvý film a ostatné filmy majú jednoducho smolu. V konečnom dôsledku je to len dobre, príbehy postáv sa totiž častokrát uberali veľmi zvláštnym smerom.

Halloween sa vráti k vlastným koreňom. Ubehlo dlhých 40 rokov od prvého besnenia šialeného vraha Michaela Myersa a mestečko Haddonfield sa ponorí opäť do krvi. Noví tvorcovia odmietli všetky predchádzajúce sequely z jednoduchého dôvodu, chcú túto sériu priblížiť novej generácii divákov a tí rozhodne nevideli väčšinu filmov. A táto séria si podľa nich zaslúži poriadny reštart. Trailer vyzerá viac ako nádejne!

 

Kategórie:

Podobné články