zdielať

Čo prinesie dvojka hitu It? Ešte viac hororu!

Čo prinesie dvojka hitu It? Ešte viac hororu! - IT Bill Skarsgard Pennywise - Čo prinesie dvojka hitu It? Ešte viac hororu!
Ešte desivejšie pokračovanie sa dostane do kín v septembri 2019. New Line Cinema

Desivý horor It minulý rok dokázal priam nemožné. Konečne diváci dychtiví po nefalšovanom horore dostali pravú nefalšovanú dávku zdesenia. Dvojka dostala príznačný názov It: Chapter Two a okrem dokonalého Billa Skarsgårda by sa mali objaviť aj detskí herci, pričom dej by sa mal posunúť o celých 27 rokov od udalostí z jednotky. Zatiaľ sa táto idea javí ako nepredstaviteľná alebo je to len zahmlievanie tvorcov, aby neprezradila desivá pointa, ale vyzerá to tak, že naozaj sa tak stane.

Do pravdivosti tejto špekulácie hrá do kariet aj fakt, že v pokračovaní bude hrať aj skvelá herečka Jessica Chastain a hovorí sa aj o ďalších zvučných menách. It: Chapter Two teda zrejme bude mapovať príbeh v dvoch časových rovinách, pričom jedno je isté, strach bude v pätách postáv bez ohľadu nato, či sú deti alebo dospelí.

Film bude režírovať opäť Andy Muschietti a už teraz hovorí, že diváci budú strachom bez seba, keď budú opúšťať kinosály. Nakrúcanie sa malo pôvodne začať v marci, aktuálne platí termín jún 2018 a premiéra filmu je stanovená na september 2019. Štáb má teda čo robiť, aby všetko stihol.

 

Kategórie:

Podobné články