zdielať

Kniha Budem iná vám ukáže temnú stránku života niektorých tínedžerov

kniha - budem ina tit - Kniha Budem iná vám ukáže temnú stránku života niektorých tínedžerov
Kniha by bola vhodná aj ako povinné čítanie. slovtatran.sk

Zmes emócií, sex, drogy a alkohol. To všetko spoznáte  zažijete takmer na vlastnej koži  v knihe Budem iná, ktorá vás vtiahne do deja.

Od autorky Zuzky Šulajovej sme sa dočkali ďalšej skvelej knižnej novinky, ktorá vás chytí za srdce.  Po histotickom románe Oheň v srdciach je kniha Budem iná úplne odlišná. Zmes radosti, lásky, strachu, ale aj bolesti vás určite nenechá pri čítaní chladnými.

Autorka Ďžínsoých denníkov a ďalších skvelých románoch tento raz siahla po ťažšej téme. Kniha je miestami skutočne temná a odkrýva zraniteľné miesta tínedžerskej duše. Príbeh šestrnástročnej Ely je ukážkou toho, akým problémom u mladých ľudí je nesprávna láska, ktorá môže viesť k nadmernému pitiu a užívaniu omamných látok-V tejto pútavej knihe naráža autorka aj na problematiku medziľudských vzťahov. Kniha rozpráva o túžbe mladých ľudí zažiť fascinujúce dobrodružstvá, ale aj o sklamaní, utrpení a fyzickej aj psychickej bolesti.

kniha - Budem ina min scaled 1 1024x712 - Kniha Budem iná vám ukáže temnú stránku života niektorých tínedžerov
autor: Artyfilmbook.skKniha ukazuje, ako nesprávna láska môže zničiť viacero životov.

V porovnaní s predošlými knihami pri tomto rozsiahlom románe objavíte život skupiny ľudí, ktorí padnú až na samé dno . Kvôli deju je kniha miestami náročnejšia na psychiku a tak sa niektorým ľuďom ťažšie číta. Napriek tomu vás jej pútavý dej  len ťažko pustí dať knihu preč z rúk o tretej ráno. Kniha by určite mala aj veľký zmysel pri povinnom čítaní, aby upozornila mládež na reálne problémy, ktoré sa môžu vyskytovať aj v ich okolí. Kniha určite stojí na prečítanie,

Zuzka šulajová patrí medzi najpopulárnejšie autorky na slovensku.. Jej spisovateľská kariéra sa začala prvou knihou Džínsový denník. Autorka napísala túto knihu z dôvodu, že v tom čase na Slovensku neexistovala kniha, ktorá by mala podobný charakter. Autorka teda skúsila napísať svoj vlastný príbeh, ale na štyri roky ho odložila do šuflíka. Po štyroch rokoch oslovila vydavateľstvo Slovenský spisovateľ s prosbou nech jej dajú spätnú väzbu na príbeh. Nikomu sa s tým nepriznala. O dva týždne sa stalo niečo o čom ani nesnívala. Jej kniha sa stala známou a oslovila čiteteľou po celom Slovensku.

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode