zdielať

Spielberg pripravuje ďalšieho Indianu Jonesa. Vraj na konci nezomrie

Spielberg pripravuje ďalšieho Indianu Jonesa. Vraj na konci nezomrie - jones5 - Spielberg pripravuje ďalšieho Indianu Jonesa. Vraj na konci nezomrie
Harrison Ford sa opäť predstaví ako Indiana Jones, zrejme poslednýkrát. Disney

Harrison Ford ako slávny archeológ sa opäť hlási o slovo. Aj keď, možno, toto dobrodružstvo bude už vyzerať komicky. Osemdesiatnik Ford opäť spája sily s otcom tejto ságy – Stevenom Spielbergom – a v roku 2020 prinesú do kín už piate pokračovanie Indianu Jonesa. Nakrúcať sa má presne o rok, teda v čase, keď „Jones“ bude atakovať 80, konkrétne bude mať 77 rokov. Spielberg aj Ford si trúfajú nakrútiť poriadne divoké dobrodružstvo, aj napriek pokročilému veku. Zrejme sa bude aktívne využívať dublér.

Celkom zarážajúco vyznieva vyjadrenie od Disney, kompetentní tvrdia, že piatym pokračovaním sa príbeh rozhodne neskončí. Indiana Jones je stále živá a výnosná značka, aj keď medzi filmami sú dlhoročné rozostupy a Indy svoj bič zrejme odkladať nebude. Alebo? Spielberg potvrdil, že v najnovšom pokračovaní, respektíve v jeho závere hlavný hrdina rozhodne nezomrie. Nejaké náznaky prebratia štafety naznačilo už štvrté pokračovanie, keď novým Indym mohol byť jeho syn, v podaní Shiau LaBeofa. Lenže, tento herec, je momentálne známy svojimi excesmi a filmári sa s ním do spolupráce príliš nehrnú, nemal by byť súčasťou ani ďalšieho filmu.

Hovorí sa o tom, že by novým Indym mohla byť dokonca žena. To sa celkom ťažko dá predstaviť. Je to niečo podobné, ako keby do úlohy Jamesa Bonda obsadili sexy agentku a nesmrteľný agent by sa preháňal v lodičkách. Najschodnejším scenárom je, že úloha bude preobsadená nejakým výrazne mladším hercom a ďalšie pokračovania sa budú odohrávať v minulosti pomedzi ostatné filmové dobrodružstvá. Priestor na nové pokračovania je viac ako veľký.

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode