zdielať

Aké sú prvé ohlasy na sólovku o Solovi? Mnohých prekvapia

Aké sú prvé ohlasy na sólovku o Solovi? Mnohých prekvapia - solo a star wars story alden ehrenreich chewie - Aké sú prvé ohlasy na sólovku o Solovi? Mnohých prekvapia
Vyzerá to tak, že sólovka o Solovi bude mať nakoniec úspech. Hoci odborníci predpovedali opak. Disney/Lucasfilm

Spočiatku sa mohlo zdať, že druhý samostatný film mimo hlavnej ságy bude poriadny prepadák a svet Star Wars po prvýkrát zistí, ako chutí neúspech. Prvé náznaky hovorili jasne, film pod režisérskou taktovkou Phila Lorda a Chrisa Millera neprinesie svieži príbeh. Údajne sa neblysol ani nový hlavný predstaviteľ Hana Sola Aiden Ehrenreich. Prekonať Harrisona Forda sa zrejme ani nebude dať. Ehrenreich však musí poňať ikonickú postavu po svojom, neprajníci tvrdili, že mladému hercovi chýba to najdôležitejšie – talent.

Disney, ktorý má pod palcom celú túto značku si uvedomoval hroziaci problém a tak sa zopakoval scenár ako pri prvom samostatnom filme Rogue One. Nastala výmena režiséra, opraty prebral skúsený Ron Howard a rozsiahle prerábky. V podstate, podľa neoficiálnych informácií, sa prekopával celý film. A zrejme sa oplatilo.

Film, ktorý do slovenských kín dorazí už 24. mája videli prví kritici a tí prekvapujúco jásajú a hovoria zhodne, že Star Wars to opäť dokázali. Zabezpečia si úspech. Solo je údajne moderný svieži, s veľa  narážkami na celé univerzum, čo poteší najmä skalných divákov. Chvály smerujú aj na Ehrenreicha, ktorý poňal Sola svojským spôsobom, no stále je z jeho prejavu cítiť Ford. Je zábavná a akčná nádielka, ktorá síce nie je nič svetabordné, ale ako letný blockbuster je výborné.

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode