zdielať

Aj vy milujete seriál Priatelia? Pozrite sa s nami ako vyzerajú hlavné postavy dnes!

priatelia - friends 1 - Aj vy milujete seriál Priatelia? Pozrite sa s nami ako vyzerajú hlavné postavy dnes!
Nezabudnuteľní priatelia Warner Bros. Television Distribution

Seriál Priatelia sa už viac ako 20 rokov teší obľube medzi generáciami. Ako vyzerajú jeho hlavné postavy teraz? Pozrite sa s nami!

Seriál Priatelia pozná hádam každý. Priatelia sa stali členom mnohých domácností a nadšení fanúšikovia počas desiatich sérií prežívali s nimi veľké lásky, ale aj sklamania a neúspechy.

Rachel Greenová (Jennifer Aniston)

Obľúbená herečka Jennifer Aniston si zahrala v seriáli Priatelia sladkú Rachel. Jej postava si prešla viacerými životnými skúškami, keď sa v prvej časti rozhodla nevydať za stomatológa Barryho.

Práve úlohou Rachel získala v roku 2002 ocenenie za najlepšiu herečku v komediálnom seriáli.

Samotná Jennifer Aniston oslávila vo februári 50 rokov. Táto kráska nevyzerá na svoj vek a je vzorom pre mnoho žien. V rokoch 2000 az 2005 bola manželkou Brada Pitta a od roku 2015 je manželkou Justina Therouxoma.

 

Joey (Matt LeBlanc)

Postava Joeyho nedosiahla v hereckej kariére veľké úspechy. Hercovi Matt LeBlanc sa však v skutočnom živote darí lepšie. V súčasnosti ho vidia jeho fanúšikovia pri moderovaní seriálu BBC Top Gear. Od marca tohto roku tvorí pár s producentkou Top GearAurorou Mulliganovou,

Monica Gellerová

Monica Gellerová bola prehnaná puntičkárka, ktorá musela mať nad všetkým kontrolu. Napriek tomu sme ju mali všetci radi. Z tučného nesmelého dievčaťa sa stala nádherná žena, ktorá poplietla hlavu mnohým mužom našla nakoniec lásku v priateľovi Chandlerovi, s ktorým mali dvojičky.

 

Chandler Bing (Matthew Perry)

Postavu Chandlera Binga považovali mnohí diváci počas niekoľkých sérií za čudáka. Jeho humor bol svojim spôsobom bizarný, avšak aj tak bol považovaný za najvtipnejšieho z priateľov. V druhej polovici seriálu prežil krásny vzťah s Monicou, ktorú si neskôr aj zobral za ženu.

Pheobe (Lisa Kudrow)

Kontroverná Pheobe očarila svojim mierne bláznivým správaním srdcia mnohých divákov. Jej spontánna a veselá povaha dokázala takmer vždy vyčariť úsmev na tvári. Pri jej speve ste sa nevedeli rozhodnúť, či sa vám daná ieseň páči alebo sa nedá počúvať.

Herečka si zahrala aj dvojúlohu Pheobinho dvojčaťa Ursuly.

 

Ross ( David Schwimmer)

Postava Rossa mala v príbehu Priateľov relatívne nešťastný osud. Na začiatku celého seriálu mu jeho láska Carole oznámila, že je lesbička, ale čaká s nim dieťa. Druhé dieťa mal so životnou láskou Rachel. Ross bol typický tým, že o svojej profesii dokázal hovoriť aj hodiny, často ignorujúc ako táto téma nikoho nezaujíma. Rád veci vysvetľoval a snažil sa správať racionálne. Ak dovolil aby sa prejavilo jeho báznivé ja, dopadlo to napríklad svietiacimi zubami.

Viete presne, o ktorej scénke hovoríme, však?

Takto vyzerá Ross teraz:

Seriál Priatelia boli vysielaný od roku 1994 do roku 2004 (10 sérií) a aj keď by sa mohlo zdať, že seriál je starý, s mnohými životnými skúsenosťami hlavných hrdinov sa dokážeme stotožniť aj teraz.

 

via GIPHY

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode