zdielať

Zorganizujte rozlúčku so slobodou, na ktorú nikdy nezabudne

- ann danilina 69UhCdWsUO4 unsplash scaled - Zorganizujte rozlúčku so slobodou, na ktorú nikdy nezabudne
Pripravte budúcej neveste deň podľa jej predstáv. Ann Danilina

Zorganizovať skutočne nezabudnuteľnú rozlúčku so slobodou je výzva. Táto noc by však mala byť pre budúcu nezabudnuteľná a mala by predstavovať skutočný zážitok.

Keď žena vstupuje do manželstva, zvyčajne sa chce rozlúčiť so slobodou aspoň malou oslavou. My vám prinášame tipy, ako spraviť túto noc jedinečnou a ako sa na ňu vopred pripraviť.

Prvým hlavným bodom dobrej rozlúčky je usporiadať ju tak, aby vyhovovala predstavám nevesty. Ideálnou voľbou je spýtať sa jej vopred, aký program by si predstavovala a potom venujte sa jej záujmom. Ďalším dôležitým bodom je, že pri organizácii rozlúčky je dôležité myslieť na to, aby nevesta zvolila jedného hlavného organizátora. Organizátor rozlúčky by mal zistiť prvotný rozpočet každej účastníčky rozlúčky. Medzi nepísané pravidlá patrí, že nevesta by nemala platiť nič, preto je dôležité vedieť s akou sumou môžeme počítať.

Pri plánovaní rozlúčky je dôležité myslieť aj na samotné miesto konania ako napríklad:

  • obľúbený bar a diskotéka v meste so spoločnou večerou
  • chata v horách s turistikou
  • wellness pobyt
  • párty doma

- ibrahim boran oLaWOFe7 xI unsplash scaled - Zorganizujte rozlúčku so slobodou, na ktorú nikdy nezabudne
autor: Ibrahim BoranKrásna výzdoba. ale aj doplnky ako šerpa či korunka sú základom.

 

Každá žena je rada rozmaznávaná. Ak ju chcete potešiť, objednajte jej vizážistku a kaderníčku a spravte z nej bohyňu. Ak nevesta napríklad rada tancuje, pripravte jej prekvapenie a zaplaťte súkromnú hodinu tanca so skúseným inštruktorom. Skvelým tipom na rozlúčku je napríklad aj súkromná hodina pole dancu a prenajatie celého štúdia. Ak je budúca nevesta párty typ, je veľmi pravdepodobné, že sa poteší jazde limuzínou. Počas samotnej rozlúčky by ste mali myslieť aj na to, že by ste mali vopred pripraviť program ako napríklad spoločenské hry.

Kontroverzný striptíz

Na niektorých rozlúčkach je tradíciou, že ženy sa vyberú na striptíz, alebo pozvú striptéra V každom prípade myslite na to, že s programom ako je striptíz, by mali súhlasiť všetky účastníčky rozlúčky.

Nezabudnite na výzdobu

Dôležitou súčasťou každej nevesty by mala byť korunka so závojom, šerpa, podväzok. Aj vďaka týmto malým doplnkom sa budúca nevesta bude cítiť výnimočná a to je predsa cieľom celej rozlúčky nie?

- zoriana stakhniv d 9i9TaOxfI unsplash scaled - Zorganizujte rozlúčku so slobodou, na ktorú nikdy nezabudne
autor: Zoriana StakhnivNech vás je vidieť!

 

 

 

Kategórie:

Podobné články