zdielať

S týmito tipmi od nás si vyčaruje každá žena úsmev na tvári

relax - people 2575361 960 720 - S týmito tipmi od nás si vyčaruje každá žena úsmev na tvári

Dôvodov na zlú náladu môže byť skutočne mnoho. Či už ide o nepríjemné pocity z bolestivej menštruácie alebo o zlomené srdce, tak spraviť si dobrú náladu a naladiť sa na správnu vlnu je základom psychickej, ale aj fyzickej pohody. Prečítajte si naše tipy ako si zlepšiť náladu a smútok vás určite obíde.

Zapáľte si sviečku- voňavá sviečka je základom pohody, či už čítate obľúbenú knihu alebo len relaxujete pred telkou.

Nalakujte si nechty- zdravé a krásne nechty sú rovnako ako aj vlasy korunou krásy každej ženy. Keď si chcete zlepšiť náladu, dajte dole starý lak a naneste si na ne nový. Dodá vám to novú energiu.

Spravte si pleťovú masku- krásna a žiarivá pleť je pre pocit šťastnej ženy jednou z najdôležitejších pocitov. Keď chcete zažiť skutočný relax, spravte si domácu voňavú pleťovú masku.

Napustite si horúcu vaňu a pustite si relaxačnú hudbu so sviečkami- síce vo dvojici by bola táto chvíľa úplne romantická, ale aj pre samotnú ženu má čaro. Odporúčame pridať penu do kúpeľa a zaručený relax sa určite dostaví.

relax - relax 3506180 19201 1024x683 - S týmito tipmi od nás si vyčaruje každá žena úsmev na tvári

Zacvičte si jógu alebo choďte si zabehať- ponaťahovať si telo, či zašportovať si pomôže nášmu telu dodať tú správnu dávku endorfínov do nášho tela.

Vychutnajte si obľúbenú kávu alebo čaj- potešiť zmysly vôňou kávy či chuťou skvelého jedla je vždy základom dobrej nálady.

Choďte na prechádzku do prírody- nie je tajomstvom, že príroda dodáva energiu a prečistí myseľ. Keď máte smutnú náladu, dajte si sluchadla do uší a vydajte sa na prechádzku.

Otvorte si obľúbenú knihu – prečítajte si aspoň zopár strán zo svojej obľúbenej knihy. Vyberte si knihu, ktorá je motivačná a dodá vám iný pohľad na váš deň.

Zapni si hudbu a tancuj!- pohyb a hudba sú podľa mnohých ľudí základom šťastného života. Keď ste doma sami a máte zlú náladu, zapnite si hudbu a vytnacujte zo seba všetku zlú energiu.

 

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode