zdielať

Enrique Iglesias roztopil srdcia žien fantastickým koncertom v Bratislave

enrique iglesias - IMG 3763 - Enrique Iglesias roztopil srdcia žien fantastickým koncertom v Bratislave
koncert, hudba, bratislava Autor: Simona Jurigová

Jedna z najväčších hviezd svetovej hudby a chlap snov pre mnoho žien zavítal do Bratislavy.  Fantastický Enrique Iglesias predviedol fantastickú šou.

Koncert sa konal vo štvrtok 31. októbra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.  Turné s názvom All the hits live sa začalo krátko po 21. hodine skladbou Move to Miami. Jeho tretia odohraná skladba s názvom I like how it feels zdvihla zo stoličiek divákov, ktorí začali tancovať na svojich miestach. Počas takmer dvojhodinového koncertu zahral aj ďalšie obrovské hity ako Bailamos, El Perdedor či nádhernú skladbu Escape.

enrique iglesias - IMG 3762 - Enrique Iglesias roztopil srdcia žien fantastickým koncertom v Bratislave
autor: Simona JurigováVeľkolepý koncert doprevádzali aj skvelé efekty.

Pri romantickej skladbe Hero vyzval divákov, aby zasvietili svetlá telefónoch a mávali nimi. Takmer celý štadión bol krásne osvetlený a diváci s ním spievali tento obrovský hit. Takmer na záver koncertu pri skladbe Bailando už tancoval celý štadión a spieval tento veľký hit spolu s ním. Koncert ukončil skladbou I like it. Počas večera odohral až 11 pesničiek.  Celá šou nebola fantastická len vďaka jeho spevu, ale vynikajúce boli aj efekty, ktoré dopĺňali celkovú atmosféru. Diváci si mohli vychutať pyrotechnické prvky, či veľké balóny s jeho menom.

Spevák zakončil koncert s nápisom I love Bratislava, ktorý  neskôr vystriedal nápis Ďakujem Bratislava. Divákov si určite získal aj tým, že im po slovensky povedal ďakujem a rovnako vyslovoval aj slovenské nazdravie. Celá atmosféra koncertu bola fantastická a až nepopísateľná aj vďaka divákom, ktorí si koncert užili tancom a spevom.

enrique iglesias - IMG 3789 - Enrique Iglesias roztopil srdcia žien fantastickým koncertom v Bratislave
autor: Simona JurigováEnrique Iglesias odspieval počas takmer dvojhodinovej šou 19 hitov.

Španielský spevák známy aj pod menom kráľ latino popu sa narodil 8. mája 1975 v Madride. V roku 1994 začal pôsobiť pod menom Enrique Martinez pričom na začiatku svojej kariéry pôsobil pod vydavateľstvom Fonovisa Records. Na prelome milénia podpísal zmluvu za 68 miliónov s vydavateľstvom Universal Music Group. Jeho kariéra nemá len spevácke úspechy. Vo filme vtedy v Mexiku si zahral s  s Antoniom Banderasom, Salmou Hayek a Johnnym Deppom. Zahral si aj v seriáloch Ako som spoznal vašu mamu a Dva a pol chlapa.

 

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode