zdielať

Život je párty! Hviezda Gilmoriek je toho dôkazom

Život je párty! Hviezda Gilmoriek je toho dôkazom - lifeoftheparty - Život je párty! Hviezda Gilmoriek je toho dôkazom
Obľúbená herečka z Gilmoriek opäť okúsi život na výške. Warner Bros.

Mimoriadne obľúbená herečka Melissa McCarthy sa po nejakom čase opäť vracia na filmové plátna. Ako inak v komediálnej úlohe, ktorá je pre ňu typická. Po skončení Gilmore Girls sa mohlo zdať, že herečka zapadne do zabudnutia a úloha Sookie sa stane jej životnou. Nestalo sa tak, našťastie. Herečka, ktorá absolútne nespĺňa hollywoodske miery však toto miesto dobyla a stala sa jednou z najžiadanejších komediálnych herečiek vôbec.

Práve preto, napríklad, mala problém sa vrátiť aj netflixovského pokračovania Gilmoriek, kde sa do poslednej chvíle nevedelo, či bude mať čas na návrat. Tvorcovia mali pripravené viaceré scenáre. Tie najoptimistickejší rátať s jej veľkou účasťou. Z toho veľmi rýchlo vzišlo. Ten najpesimistickejší hovoril o tom, že Sookie sa v minisérii A Year in the Life neobjaví vôbec. Našťastie vyšiel tretí scenár, v ktorom sa obľúbená postavička objavila v Stars Hollow v niekoľkých scénach. Aj na toto nakrúcanie sa však muselo dlho čakať a tieto scény sa nakrúcali medzi poslednými, keď Melissa sa prirútila na pľac a mala iba niekoľko hodín na natočenie.

Teraz sa herečka vracia na strieborné plátna a v novinke Life on the Party, ktorý bude mať premiéru v najbližších dňoch. Zahrá si v ňom rozvedenú matku dcéry, ktorá odchádza na vysokú školu. Matka je znudená životom a preto sa rozhodne, že si ho pekne okorení a tak s dcérou nastúpi do školy a obe zažijú dobrodružstvo, ktoré ich zblíži, ale aj naštartuje nové vnímanie.

Kategórie:

Podobné články