zdielať

Samsung predstaví Galaxy S9 presne o mesiac

Samsung predstaví Galaxy S9 presne o mesiac - samsung - Samsung predstaví Galaxy S9 presne o mesiac

Samsung oznámil, že vlajkového modelu Samsung Galaxy S9 sa dočkáme 25. februára 2018. Jeden deň pred začatím Svetového kongresu mobilných technológií v Barcelone, ktorý sa bude konať od 26. februára do 1. marca 2018. Ako uvádzajú aj na svojej stránke, predstavenie Samsungu Galaxy S9 môžu diváci sledovať live.

Smartfón by sa mal podobať svojmu predchodcovi Samsung Galaxy 8, avšak výrobcovia by sa mali zamerať najmä na parametre fotoaparátu. O tom svedčí aj tajuplný obrázok, ktorý zverejnil Samsung na svojej stránke. Nachádza sa na ňom veľké číslo 9 a popis: The camera. Reimagined. 

I keď sa v poslednom čase na internete objavili rôzne „uniknuté fotografie a videa“, ktoré mali prezrádzať špecifikácie Samsungu Galaxy S9, tieto informácie neboli potvrdené. Preto môžeme iba hádať, či ide o podvrh, alebo pravdivé tvrdenia. Na twitteri sa dokonca objavila údajná krabica od nového smartfónu.

 

Galaxy S9 má ponúknuť 5,8-palcový Super AMOLED Infinity displej s rozlíšením Quad HD+. Podľa tohto obalu by hlavné zmeny mali byť práve v hardvéri nového smartfónu a v spomínanej kamere. Na krabici je znázornená Super speed Dual Pixel 12MP OIS F1.5 a funkcie ako „super Slow mo“ pri natáčaní videí. Predná kamera má mať 8 megapixlov. Samsung by mal byť odolný voči prachu aj vode. Tak ako k Samsungu Galaxy S8 aj k novému modelu by mali byť pribalené AKG stereo slúchadlá.

Na nasledujúcom videu by mal byť testovanie citlivosti obrazovky:

Mnohé tvrdenia naznačujú, že video je pravé. Na nás však kvalita videa nepôsobí veľmi dôveryhodne. Zdá sa, že si budeme musieť na odpovede počkať ešte mesiac a zatiaľ sa uspokojiť s dohadmi.

 

Zdroje: samsung.com, bussinesinsider.com, techradar.com

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode