zdielať

Zbožné prianie sa nesplní, trailer k návratu Priateľov ale existuje

Zbožné prianie sa nesplní, trailer k návratu Priateľov ale existuje Zbožné prianie sa nesplní, trailer k návratu Priateľov ale existuje friends
Na návrat Priateľov to nevyzerá, nikdy. Warner Bros.

Priatelia sú fenomén, kult, povinná jazda pre každého seriálového fanúšika, ktorú absolvovalo viacero generácii. Priatelia jednoducho bavia aj x rokoch od ich skončenia. Desať sérií sa stále zdá byť málo. Ani tento sitkom sa nevyhol snahám filmových štúdií o návrat vo veľkom filme. Lenže nikdy sa nič podobné neuskutočnilo. Dôvodom bola neochota jednotlivých hercov sa opäť vrátiť k úlohám, ktoré ich preslávili. Počas rokov, na striedačku, nesúhlasili hádam všetci. Nápadov na film už bolo niekoľko a mohlo to dopadnúť skvele. O prívale miliónov do kasičky Warner Brothers nikto nepochybuje. Razom však hlavným hviezdam neučarovali ani tučné miliónové šeky, o ktoré počas vysielania seriálu neustále bojovali. Ako roky ubiehajú, tak je čoraz menšia šanca, že sa Priatelia ešte raz stretnú. Čas je neúprosný a hviezdy viditeľne starnú a asi nikto by nemal záujem vidieť geriatrickú šesticu niekdajších najlepších priateľov.

Svetu však v posledných mesiacoch učaroval trailer k filmu Priatelia, ktorý síce nikdy nevznikol, ani nemá v pláne vzniknúť, lenže fanúšikovia sú vynaliezavejší ako herci. Pomocou šikovného strihu vytvorili trailer, ktorý je vyskladaný zo scén všetkých postáv z iných projektov a vyzerá to ako regulérny film. Za dva mesiace od zverejnenia ho videli 11 miliónov ľudí. Tomuto vysokému číslu nezabránil ani fakt, že ľudia vedia, že ide o fanmade produkt, no zvedavosť a ich zbožné priania sú silnejšie ako krutá realita.

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode