zdielať

Zbožné prianie sa nesplní, trailer k návratu Priateľov ale existuje

Zbožné prianie sa nesplní, trailer k návratu Priateľov ale existuje - friends - Zbožné prianie sa nesplní, trailer k návratu Priateľov ale existuje
Na návrat Priateľov to nevyzerá, nikdy. Warner Bros.

Priatelia sú fenomén, kult, povinná jazda pre každého seriálového fanúšika, ktorú absolvovalo viacero generácii. Priatelia jednoducho bavia aj x rokoch od ich skončenia. Desať sérií sa stále zdá byť málo. Ani tento sitkom sa nevyhol snahám filmových štúdií o návrat vo veľkom filme. Lenže nikdy sa nič podobné neuskutočnilo. Dôvodom bola neochota jednotlivých hercov sa opäť vrátiť k úlohám, ktoré ich preslávili. Počas rokov, na striedačku, nesúhlasili hádam všetci. Nápadov na film už bolo niekoľko a mohlo to dopadnúť skvele. O prívale miliónov do kasičky Warner Brothers nikto nepochybuje. Razom však hlavným hviezdam neučarovali ani tučné miliónové šeky, o ktoré počas vysielania seriálu neustále bojovali. Ako roky ubiehajú, tak je čoraz menšia šanca, že sa Priatelia ešte raz stretnú. Čas je neúprosný a hviezdy viditeľne starnú a asi nikto by nemal záujem vidieť geriatrickú šesticu niekdajších najlepších priateľov.

Svetu však v posledných mesiacoch učaroval trailer k filmu Priatelia, ktorý síce nikdy nevznikol, ani nemá v pláne vzniknúť, lenže fanúšikovia sú vynaliezavejší ako herci. Pomocou šikovného strihu vytvorili trailer, ktorý je vyskladaný zo scén všetkých postáv z iných projektov a vyzerá to ako regulérny film. Za dva mesiace od zverejnenia ho videli 11 miliónov ľudí. Tomuto vysokému číslu nezabránil ani fakt, že ľudia vedia, že ide o fanmade produkt, no zvedavosť a ich zbožné priania sú silnejšie ako krutá realita.

Kategórie:

Podobné články