zdielať

Úspešný film Pred tým ako som ťa poznala sa dočkal pokračovania

me befor you - 09 08 - Úspešný film Pred tým ako som ťa poznala sa dočkal pokračovania
forumfilm.sk

Príbeh o láske, šťastí, ale aj nešťastí. O bolesti a smrti. O zmierení a pochopení. To všetko prežijete spolu s Louisou Clarkovou v trilógii Pred tým ako som ťa poznala.

Príbeh Pred tým ako som ťa poznala chytí za srdce takmer každého jedného z nás a aj vďaka tomu sa dočkal knižného, ale aj filmového spracovania. Autorkou príbehu je Jojo Moyes.  Vo filme si zahrali hlavné úlohy Emilia Clarke a Sam Claflin, ktorí sa k sebe vo filme hodili a to sa ukázalo aj na celkovom dojme z filmu a pozitívnom hodnotení divákov. O tom, či aj ďalšie dve časti budú sfilmované zatiaľ nie sú dostupné informácie.

Na začiatku celého príbehu príde Louisa o prácu. Pri náročnom hľadaní narazí na dobre zaplatenú ponuku. Ide o prácu opatrovateľky invalidného muža, ktorá má trvať necelé tri mesiace. Ide o mladého a atraktívneho milionára, ktorý mal vážnu autonehodu a zostane ochrnutý do konca života. Will, ktorý pred tým žil divokým a spoločenským životom sa nevie s touto situáciou vyrovnať. Louisa sa snaží zmeniť jeho zmýšľanie a motivovať ho, aby sa naučil žiť život, ktorý mu ponúkol osud a bol v ňom šťastný. Napriek tom, že sa Will do nej zaľúbi, tento život nezvláda. Na konci prvej časti Will Traynor podstúpi dobrovoľnú eutanáziu v zariadení Dignitas.

me befor you - Me Before You recenzia big 1140x570 1 - Úspešný film Pred tým ako som ťa poznala sa dočkal pokračovania
autor: forumfilm.skPríbeh o láske na život a na smrť.

V druhej časti s názvom Čo bolo potom sa Louisa ťažko vyrovnáva so smrťou milovanej osoby. V jej živote sa však nečakane objaví Willova dcéra Lily, o ktorej nevedel ani on. Napriek problémom, ktoré spôsobuje táto puberťáčka, Louisin život naberá nový smer. Kvôli nehode, ktorú utrpí na začiatku príbehu sa zoznámi so záchranárom Samom, ktorý jej pomôže prekonať smútok zo straty Willa.

Tretia časť knihy rozpráva o tom, ako Louisa plní Willove sny o živote v New Yorku. Odsťahuje sa do tohto mesta robiť spoločnosť bohatej pani Gopnikovej a jej život sa úplne zmení. Ak chcete vedieť ako úžasná trilógia dopadne, tak neváhajte a pustite sa do čítania týchto kníh.

Odporúčame! 🙂

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode