zdielať

Transformeri dostali stopku, jeden však stihne ešte sólovku

Transformeri dostali stopku, jeden však stihne ešte sólovku - transformers age of extinction - Transformeri dostali stopku, jeden však stihne ešte sólovku
Zrejme posledným filmom o Transformeroch bude o Bumblebeem. Paramount Pictures

Len prednedávnom prebehla svetom filmu správa, že štúdio Paramount Pictures pozastavilo produkciu ďalších dielov Transformerov. Celá sága mala mať až desať pokračovaní. Zatiaľ posledným dobrodružstvom bolo piate s podtitulom Posledný rytier, to síce zožalo uspokojivé finančné tržby, čo len utvrdilo štúdio, že diváci majú o túto značku záujem, avšak práve toto pokračovanie „zožalo“ najviac kritiky za kvalitu.

Celkom prekvapujúco teda vyznieva stopka nad ďalšími filmami, postupne sa pripravovalo už šieste a siedme pokračovanie. Produkcia sa teda nepohne ďalej. Premiéra však ešte stíha prvá sólovka o najobľúbenejšom a najroztomilenejšom roboti – Bumblebeem. Paramount chcel nabehnúť s Transforermi na podobný systém ako Disney so Star Wars. Popri hlavnej línii filmov sa medzery medzi nimi mali vypĺňať sólovkami o jednotlivých robotoch. Z týchto plánov zrejme nebude nič.

Dôvod, prečo ďalšie pokračovania Transformerov dostali stopku sa nevie. Oficiálne stanovisko neexistuje. Zostáva priestor na špekulácie, možno štúdio naozaj chce prehodnotiť kritizovanú kvalitu filmov a vychytať viac múch, kým bude chŕliť jeden film za druhým a celá značka by sa mohlo poškodiť. Transformeri ako takí určite nie sú mŕtvi, miliardy sa Paramountu len sypali.

Tieto Vianoce sa diváci dočkajú už spomínanej sólovky a vonku je aj trailer.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=fAIX12F6958]

Kategórie:

Podobné články