zdielať

Terminátor sa vráti aj s Arniem. Zabudnite na ostatné verzie

Terminátor sa vráti aj s Arniem. Zabudnite na ostatné verzie - terminator genisys endoskeleton sixth scale hot toys feature 902662 - Terminátor sa vráti aj s Arniem. Zabudnite na ostatné verzie
Stroje sa vrátia a spolu s nimi aj Arnold alias T-800. Warner Bros.

Prvé dva filmy o Terminátorovi, ktoré mal pod palcom James Cameron patria dodnes k tomu najlepšiemu, čo sci-fi žáner ponúkol. Odvtedy ubehlo veľa rokov a rôzni filmári divákom ponúkli kvalitatívne rôzne pokračovania s účasťou, aj bez s Arnoldom. Posledný pokus o reštart série sa uskutočnil vo filme s podtitulom Genisys, kde účinkovala aj Emilia Clarke (Hra o tróny). Táto verzia veľmi neuspela, ani u kritikov a diváci dostatočne nenaplnili pokladne. Kvalitatívne to nebolo až také zlé. Genisys mal byť prvou časťou novej trilógie. Z tohto plánu napokon zišlo.

Už v roku 2019 sa T-800 vráti. Nebude chýbať Arnold Schwarzeneger, Linda Hamilton a práva k fillmu sa vrátia do rúk Cameron, ktorý s pomocou režiséra Deadpoola chce ukázať, ako sa robí poriadne sci-fi. Opäť sa má naštartovať nová trilógia a staré tváre v nej majú odovzdať štafetu mladým hercom. Znamená to, že Arnie si zahrá poslednýkrát ikonického robota z budúcnosti? Tento rok herec oslávil sedemdesiatku.

Cameron avizuje, že táto verzia má byť priamym pokračovaním jeho pôvodných filmov. Ostatné verzie, ktoré počas rokov vznikli sa budú ignorovať a filmárov čaká poriadne komplikované vysvetľovanie toho, prečo sú ostatné filmy irelevantné. Terminátor 6 má stanovenú premiéru na november 2019.

Kategórie:

Podobné články