zdielať

Režisér Pána prsteňov sa vracia s novou apokalypsou

Režisér Pána prsteňov sa vracia s novou apokalypsou - Mortal Engines Trailer 2 02 - Režisér Pána prsteňov sa vracia s novou apokalypsou
V závere tohto roka sa po plátnach sa začnú preháňať mestá na kolesách, ako posledné ostrovy pre vymierajúce ľudstvo. Universal Pictures

Peter Jackson, meno, ktoré netreba vo filmovom svete predstavovať. Preslávil sa sfilmovaním dvoch trilógií zo Stredozeme, teda Hobita a Pána prsteňov. Má na svedomí napríklad aj remake King Konga, ten však nebol kasovým trhákom. Zdá sa, že jeho meno bude najviac späté práve s Tolkienovými príbehmi. Od uvedenia Hobita ubehlo pekných pár rokov a brilantný filmár sa opäť vracia, tentokrát sa diváci dočkajú príbehu s úplne iného súdka.

Tento rok v decembri do kín vstúpi nová filmová séria Mortal Engines, teda príbeh z neďalekej budúcnosti, keď ľudstvo je na pokraji záhuby. Posledný preživší sa zgrupili do veľkých miest, ktoré sú na kolesách. Tieto mestá, ako napríklad aj Londýn, požiera tie menšie kvôli energii, ktorá je kľúčová k prežitiu celého kolosu.

Jackson sa chopil adaptácie kontroverznej knižnej série s rovnakým názvom, tá má celkovo štyri časti. Ak prvý film zaznamená úspech, určite sa do kín dostanú aj ďalšie filmy. Réžiu filmu zveril Christianovi Riversovi. Novinka má už zverejnený aj trailer.

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode