zdielať

Oslávte máj lásky čas s romantickými filmami

filmy - movie 2545676 1920 - Oslávte máj lásky čas s romantickými filmami

Máj patrí medzi jeden z najkrajších mesiacov  v roku. Príroda kvitne a ľudia si užívajú slnečné počasie. Tohtoročný máj je však trošku netradičný. Kvôli súčasnej situácii by sme mali tráviť čas doma. My vám prinášame tipy, ako tento čas využiť naplno a zároveň ho osláviť.  Máj je predsa mesiacom lásky.

Strávte večerný oddych pri dobrom filme v spoločnosti milovaného partnera či s kamarátkami. Pustite si večer romantický film a nechajte sa unášať v pohodovej atmosfére. Niektoré filmy vás rozosmejú, niektoré rozplačú, emócie vás však zaručene ovládnu.

Posledná pieseň

Tento krásny film nie je len o partnerskej a romantickej láske, ale aj o tej rodičovskej. Posledná pieseň je príbehom najmä o odpustení hriechov z minulosti. 16 ročná Ronnie sa nevie vyrovnať s rozvodom svojich rodičov a nedokáže odpustiť otcovi. že ich opustil. Pri následnom hľadaní cesty k sebe.

Pred tým ako som ťa poznala

Veľmi netradičný príbeh, ktorý ukazuje ako sila lásky dokáže zmeniť myseľ človeka. Mladý a bohatý Will tragickou nehodou ochrnie a zo šarmantného chlapa sa stane mrzutý vozičkár. Osud k nemu zavedie veselú Lou, ktorá sa stane opatrovateľkou. Okrem toho mu spríjemňuje náročné chvíle a vymýšľa plán ako zachrániť jeho život.

 

Listy pre Júliu

Mladá Sophie cestuje do Verony, kde pomáha dobrovoľníkom odpovedať na listy, ktoré odpovedajú túžiacim ženám po láske. Mimoriadne ju zaujme príbeh Claire, ktorá hľadá svoju lásku z mladosti. Spolu s jej vnukom sa vydajú hľadať stratenú lásku.

Manželský sľub

Príbeh plný partnerskej lásky, ktorá ukazuje silu sľubu  v dobrom aj v zlom. Po nešťastnej nehody stratí Paige pamäť a doslova nepozná svojho manžela. Leo však spraví všetko preto, aby sa rozpamätala a spomenula si na životnú lásku.

Skôr než zomriem

Smutný príbeh, ktorí ukazuje tak isto lásku v zraniteľnej podobe. Tento príbeh je o 16 ročnom dievčati, ktoré bojuje s leukémiou a vie, že tento boj nevyhrá. Napriek ťažkému osudu stretne chlapca ktorí zmení jej život. Tento krásny príbeh vás určite chytí za srdce. Odporúčame si zobrať k sebe vreckovky, lebo tento krásny príbeh určite nenechá suché oči.

 

Mnohé z týchto filmov sú natočené aj podľa knižnej predlohy. Ak sa vám teda zapáči ich filmová verzia určite odporúčame prečítať si k tomu ak knihy a objaviť skryté momenty týchto magických príbehov ešte raz.

Kategórie:

Podobné články