zdielať

Nakoniec sólovka o Han Solovi môže dobre dopadnúť

Nakoniec sólovka o Han Solovi môže dobre dopadnúť - han solo lego starwars - Nakoniec sólovka o Han Solovi môže dobre dopadnúť
Trailer k Han Solovi napráva reputáciu predchádzajúcich ukážok. Disney/Lucasfilm

Spočiatku to vyzeralo rozporuplne, nakoniec z toho môže vypáliť poriadne efektné a dobré dobrodružstvo. Reč o je samostatnej Star Wars sólovke o Han Solovi, ktorá sa prirúti do kín koncom mája. Po prvý teaseroch to vyzeralo tak, že zatiaľ neomylná sága zo vzdialenej galaxie, po prvýkrát zažije pachuť neúspechu. Pôvodné ukážky nezožali pozitívne ohlasy a Disney začal šípiť možný problém už po prvých testovacích projekciách.

Práve film Solo zažil najrozsiahlejšie prerábky zo všetkých filmov. Už prvý film, ktorý mal výplňou medzi epizódami hlavnej ságy – Rogue One – sa na poslednú chvíľu výrazne menil, čoho výsledkom bol veľmi dobre a odlišne spracovaný film. Vtedy risk s veľkými zmenami vyšiel. Podobný, no ešte rozsiahlejší scenár Disney opakoval aj teraz. Oficiálne sa koncern tváril so stoickým kľudom, neoficiálne tvorcovia zažili poriadne horúca chvíle, keď nikto nebol s výsledkom spokojný a nikto si nemôže dovoliť nakrútiť Star Wars prepadák.

Kamery sa teda museli nanovo rozbehnúť a je otázne, koľko z pôvodného filmu zostalo. Podľa niekoľkotýždňového dodatočného nakrúcania sa dá súdiť, že veľa zrejme nie. Dlhé práce mali aj za následok, že plnohodnotný trailer uzrel svetlo sveta pomerne neskoro. Teda mesiac a pol pred samotnou premiérou. Trailer však ponúka omnoho lepší a atraktívnejší pohľad na začiatky Hana Sola a možno šťastena bude naklonená a Disney nezažije prvý prepadák.

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode