zdielať

Prvá foto herečky Kirsten Stewart stvárňujúcej princeznú Dianu

filmy - 210127160501 kristen stewart princess diana exlarge 169 - Prvá foto herečky Kirsten Stewart stvárňujúcej princeznú Dianu
Herečka Kirsten Stewart ako princezná Diana. Neon

Aj vďaka populárnemu seriálu The Crown, ktorá je prístupná na platforme Netflix neustále stúpa záujem o britskú kráľovskú rodinu. Aj keď je seriál dostupný od roku 2016, mnoho divákov si našiel až počas lockdownu. Nie je preto prekvapením, že vzrástol záujem aj o ďalšie dokumenty a filmy súvisiace s rôznymi konšpiráciami o smrti princeznej Diany,o jej živote a filmy o kráľovskej rodine. Pochopiteľne tak po tejto téme siahli aj ďalší umelci filmového priemyslu.

Už túto jeseň sa pravdepodobne môžeme tešiť na film Spencer, v ktorom si hlavnú úlohu zahrá herečka Kirsten Stewart, známa najmä z filmov Twilight, Charlieho anjeli, Café Society, ale aj ťažších filmov ako Seberg a Underwater. Stewart je často označovaná za zlú herečku, ktorá má iba jeden výraz tváre. Na prvej fotografii z príprav nového diela sa však zdá, že nesmelú mimiku Diany ovláda dokonale. Film, ktorý napísal tvorca filmu „Peaky Blinders“ Steven Knight, sa točí okolo víkendu v živote princeznej Diany, ktorý strávi s britskou kráľovskou rodinou a rozhodne sa ukončiť svoje búrlivé manželstvo s princom Charlesom. Stvárňuje tak dôležitý moment v jej živote, kedy sa rozhodla vrátiť k svojej podstate, predtým ako sa stala princeznou z Walesu a bola iba lady Diana Spencer.


Na jej herecké schopnosti si tak budeme musieť počkať. Herečky, ktoré stvárňujú princeznú Dianu však často pluralizujú divákov v názoroch, či už ide o Naomi Watts alebo Emmu Corrin. Rovnako sme zvedaví na obsadenie Diany v nadchádzajúcej sérii The Crown, v ktorom ju zahrá Elizabeth Debicki. 

Kategórie:

Podobné články