zdielať

Koncert skupiny Kabát rozburácal celé Tehelné pole

kabát - kabat - Koncert skupiny Kabát rozburácal celé Tehelné pole
koncert, kabát, skupina Autor: Simona Jurigová

Skvelé hudobné legendy, krásne počasie a nekonečná zábava. To všetko bol veľkolepý koncert skupiny Kabát. 

V stredu večer 5. júna  zažila Bratislava poriadnu dávku rockovej hudby na turné s názvom Kabát – 30 let – Po čertech velký turné. Brány Tehelného poľa sa otvorili o 17. tej hodine. Do areálu začali vchádzať tisíce ľudí.

Celý veľkolepý koncert odštartoval o 18. hodine skupinou Iné Kafé. Počas takmer hodinového koncertu odohrali všetky svoje najväčšie hity ako skladby Ružová záhrada, Ráno či Spomienky na budúcnosť.

kabát - ine kafe koncert skupina 1024x768 - Koncert skupiny Kabát rozburácal celé Tehelné pole
Autor: Simona Jurigová

Ďalší úžasný koncert predviedla aj skupina Horkýže slíže, ktorá tak isto rozhýbala tisíce divákov. Po koncerte skupiny Horkýže slíže nasledovalo veľkolepé predstavenie skupiny Kabát, ktorá od prvej sekundy vyhecovala všetkých divákov a rozprúdila zábavu. Počas dvojhodinového koncertu, ktorý skončil presne o 22. hodine predviedli 32 skladieb. Celý koncert odštartovali skladbou Bahno, ktorú nehrali na koncerte viac ako desať rokov. Následne zahrali hity ako Malá dáma, Raci v práci, Bruce Willis, Pirates, Dole v dole, Western Boogie, Lady Gag a Rin, Bára, Corrida, Buldozerem, Wonder, Colorado, Na sever, Restaurace pana Kalvody, Pakliže, Šaman. Virtuóz, Úsměv pana Lloyda, Go satane go, Burlaci, Shořel náš dům, Kdovi jestli a Pohoda.

kabát - kabat skupina koncert 1024x768 - Koncert skupiny Kabát rozburácal celé Tehelné pole
Autor: Simona Jurigová

Skupina si vyspievala a vyskákala tri prídavky, ktoré rozburácali ľudí ešte viac. Skladby  Brousíme nože, Žízeň a Moderní děvče si zaslúžili obrovské standing ovation a potlesk 26 tisíc ľudí.

Počasie prialo celej atmosfére a začiatok koncertu sprevádzalo slnečné a teplé počasie. Tí, ktorí mali na koncert zakúpené na sedenie, si počas koncertu mohli nad štadiónom vychutnať aj nádherný západ slnka.

Ďalšími zastávkami úspešnej skupiny boli mestá Ostrava, Teplice, Praha a Plzeň.

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode