zdielať

Ikonický šialenec dostane vlastný film

Ikonický šialenec dostane vlastný film - https  hypebeast - Ikonický šialenec dostane vlastný film
Jared Leto bude pokračovať ako Joker. Warner Bros.

Postava Jokera netreba komiksovým seriálovým, ani filmovým fanúšikom netreba predstavovať. Vraždiaci psychopat sa predviedol v mnohých variáciách. Tejto úlohy sa vo filme zhostil Heath Ledger, po jeho nečakanej smrti sa dlho polemizovalo, kto by dokázal na jeho úlohu nadviazať. Stalo sa. V komiksovom spracovaní Suicide Squad (Samovražedný oddiel) sa Jokera zhostil Jared Leto a svet filmu našiel dokonalú náhradu. Prvý diel tohto filmu veľa pozitívnej kritiky nezožal, nič to však nemení na tom, že sa už pripravuje pokračovanie, ktoré snáď napraví už beztak pošramotenú reputáciu DC filmov.

Dlhšie sa už hovorí aj o sólovke Harley Queen, teraz však štúdio Warner Bros. potešilo všetkých Jokerových fanúšikov, intenzívne sa pripravuje jeho samostatný film a Jared Leto by mal pokračovať. Dokonca sa stane producentom snímky, čo mu zabezpečí viac rozhodovacích práv a bude vedieť ovplyvniť celkovú kvalitu filmu.

Ďaľšou zaujímavosťou zo sveta DC Comics je, že pri Jokerovi sa to neskončí. Joker a Harley Queen by mali spojiť sily v spoločnom filme. V najbližších rokoch sa teda fanúšikovia týchto postáv majú načo tešiť. DC sa snaží odvrátiť trochu pozornosť od Supermana a Batmana, ktorí hrajú prim. Suma summarum, do kín príde sólovka o Jokerovi, Harley Queen, následne ich spoločný film a samozrejme dvojka Suicide Squad.

Kategórie:

Podobné články