zdielať

Držte sa sedačiek v kine. Najbližšie roky svet ovládnu superhrdinovia!

Držte sa sedačiek v kine. Najbližšie roky svet ovládnu superhrdinovia! - ant man and wasp1 - Držte sa sedačiek v kine. Najbližšie roky svet ovládnu superhrdinovia!
Do popredia sa derú noví superhrdinovia. Marvel

Svet filmu sa momentálne točí hlavne okolo Avengerov a ich Nekonečnej vojny, avšak je len otázkou niekoľkých týždňov, kedy sa tento ošiaľ skončí a pozornosť divákov sa nasmeruje na ďalšie snímky. Už v máji sa predstaví nevšedný pohľad na hrdinu zo Star Wars sveta – Hana Sola, ale neskôr sa k slovu dostane najmä Marvel, ale aj DC Comics. Komiksové giganty nemajú v pláne nechať vydýchnuť svojich divákov a pripravujú ďalšie filmové spracovania nových hrdinov, ale aj pokračovania už úspešných príbehov.

Tesne po Solovi pritancuje do kín milovaný antihrdina Deadpool s druhým filmom, v júli zas Marvel ponúkne dvojku Ant-Man, ktorému bude pomáhať hrdinka Wasp. Na jeseň príde Venom, ktorý vyzerá naozaj skvele. V decembri DC ponúkne sólovku o Aquamanovi, ktorý sa prvýkrát predviedol v Justice Leauge. Rok 2019 prinesie nenormálnu smršť superhrdinských filmov. Príde pokračovanie Avengerov, ktorí dajú za sebou bodku. Pokračovania sa dočká aj Spiderman. Príde vynovený Hellboy, novinka Shazam, Captain Marvel, ale dlhoočakavní X-meni s podtitulom Dark Phoenix. Ale aj hororové spracovanie s názvom New Mutants. V decembri budúceho roka sa uzavrie celá sága Skywalkerovcov v Star Wars.

V 2020 Marvel avizuje údajne posledné a tretie pokračovanie Strážcov galaxie a má v zásobe viacero dátumov, ku ktorým nechce špecifikovať, aké filmy k nim budú patriť. Všetko sa fanúšikovia dozvedia po štvrtých Avengeroch.

 

 

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode