zdielať

Avengeri sú na kolenách. Finálny trailer je bombastický

Avengeri sú na kolenách. Finálny trailer je bombastický - Avengers Infinity War poster with Thanos e1521301040275 - Avengeri sú na kolenách. Finálny trailer je bombastický
Avengeri vtrhnú do kín v závere apríla. Marvel

Ešte čosi vyše mesiaca musia fanúšikovia marvelovských filmov o superhrdinoch počkať na najväčší film v dejinách kinematografie. Ešte nikdy predtým sa na strieborných plátnach neprehnalo toľko hrdinov, ako to bude teraz. Doteraz sa odohrávali samostatné príbehy s len výnimočným prepojením. Avengers: Infinity War bude koncertom pre každého. Všetci hrdinovia sa spoja, aby zastavili najväčšieho nepriateľa, akého doteraz stretli – Thanosa.

Ten prichádza na Zem, aby robil to, čím je vo vesmíre charakteristický. Ničil a podroboval si rôzne svety a na rade je naša modrá planéta. Marvel zabodoval už s prvým trailerom, ktorý si za tri mesiace od zverejnenia pozrelo viac ako 153 miliónov ľudí. Len pred pár dňami komiksový gigant zverejnil finálny trailer a ešte lepší a lákavejší pohľad na film, v ktorom má padnúť nejeden superhrdina a odštartuje tým novú fázu samostatných filmov.

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode