zdielať

Surreálne ilustrácie mýtických bohýň, inšpirované folklórom

Surreálne ilustrácie mýtických bohýň, inšpirované folklórom - enchanting illustrations katrina taule 6 - Surreálne ilustrácie mýtických bohýň, inšpirované folklórom

So sídlom v meste Quezon, Filipíny, ilustrátorka Katrina Taule vytvára farebné portréty mýtických bohyní v surreálnom prostredí. Pomocou kombinácie ručne kreslených a digitálnych ilustrácií.

So svojími jemnými linkami a expresívnymi farbami len potvrdzuje svoj veľký talent v oblasti ilustrácie. Zdá sa, že niektoré jej práce nesú v sebe inšpiráciu zo secesného umenia zatiaľ čo ostatné pôsobia úplne súčasne. Sústreďuje sa na ženskosť a prírodu. Jej práca je často rozdelená do sérií, ktoré skúmajú viaceré aspekty danej témy. Projekt Tea napríklad obsahuje krásne ženy v surreálnom fantasy svete, ktoré stvárňujú rôzne príchute čaju. V jednom konkrétnom diele s názvom INFUSE sa zdá, že žena pripravuje čaj za pomoci magickej gitary. V ďalšej sérii s názvom Enchantment-Taule sa skúma „žena očarená mýtusom  a folklórom“, ktorá je vyjadrená obrazmi, ako je VOYAGE, kde princezná hrdinka jazdí na majestátnej labuti.

 

Viac môžete vidieť na jej Instagramovom účte.

Ilustrácie Katriny zobrazujú mýtické bohyne v surreálnom prostredí.

 

Projekt Tea zobrazuje krásne ženy v surreálnom fantasy svete, ktoré stvárňujú rôzne príchute čaju.

 

Séria Enchantment skúma očarujúce ženy v mýte a folklóre.

 

 

Katrina Taule: Instagram | Ello | Behance

Zdroj: mymodernmet.com

 

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode