zdielať

Pozrite si prvý trailer k filmu Black Widow

black widow - BLACK WIDOW TEASER e1575390538882 - Pozrite si prvý trailer k filmu Black Widow

Natasha Romanoff(Scarlett Johansson) nám predstaví svoju rodinu. Ak poznáte Black Widow, ktorú stvárňuje v Avengeroch určite viete, že pochádza z Ruska a jej detstvo nebolo veľmi jednoduché.
Vo filme sa stretneme najmä s Natashinou sestrou Yelenou, ktorú stvárnila Florence Pugh. Zahrala si aj v novinke Little Women. Zistíme viac o špiónkynej minulosti a detstve. Chýbať nebudú ani hviezdy ako Rachel Weisz a David Harbour (Suicide Squad, Stranger Things, Hellboy). Herci sa pustia do boja spoločne. Ako pravá rodina zabijakov.

Black Widow v posledných Avengeroch zomrela. Ako je teda možné, že o nej Marvel studio natočili film? Jednoducho. Dej sa odohráva ešte pred vyčíňaním Thanosa. Black Widow je poslednou členkou Avengers, ktorá nedostala samostatne priestor, či už na film alebo seriál. Hawkeye sa objaví v avizovanom projekte na Disney+. Mnohí mysleli, že tento film nemá po posledných Avengeroch nádej na realizáciu. Našťastie, priestor dostala aj vynikajúca Scarlett Johansson.

Nadšení fanúšici už prišli s rôznymi teóriami a veria, že Avengers: Infinity War prináša do nového filmu venovanému Black Widow spoiler.

Presvedčíme sa asi až na premiére, ktorá je 1. mája 2020.

Kategórie:

Podobné články