zdielať

Čierny stromček na Vianoce? Prečo nie!

vianoce - photo 1509037861673 2c1a24341729 - Čierny stromček na Vianoce? Prečo nie!
Čierne Vianoce nemusia byť pochmúrne. Photo by Marcus Cramer on Unsplash

Milujete čiernu farbu? Prečo sa jej vzdávať aj na Vianoce? Zdá sa, že po tradičnom zelenom stromčeku ľudia, najmä v Amerike, túžia práve po čiernom. Na instagrame neustále rastie počet príspevkov s hashtagom #blackchristmastree (čierny vianočný stromček). Momentálne ich je takmer 10 000. Aj keď na Slovensku sa držíme pri ozdobovaní skôr tradičných vianočných farieb ako sú červená a zlatá, čo tak pustiť uzdu svojej fantázií a urobiť to tento rok inak? Výhodou čierneho stromčeka je aj, že ako pri iných farebných kombináciách nemusíte rozmýšľať, ktoré farby idú k sebe. Čierna je predsa klasika! Doladiť sa dá akoukoľvek farbou.

Musíme uznať, že nám sa tento trend páči a niektoré stromčeky sú nádherné. Pôsobia pekne najmä v minimalisticky zariadenom prostredí. Presvedčte sa sami.

Na Slovensku čierny stromček ponúkajú napríklad tu a tu. Čo poviete? Zaobstaráte si tento rok čierny stromček alebo radšej zostanete pri klasike?  Ak sa vám čierna zdá priveľa, ale predsa len chcete niečo odlišné, kompromisom môže byť stromček s ombré efektom.

Chcete vidieť, aké beauty trendy sú v kurze tieto Vianoce? Bizarné vianočné beauty trendy.

 

 

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode