zdielať

Úžasná atmosféra na PáROCKU zostane dlho v srdicach

festival - zoci voci koncert podujatie - Úžasná atmosféra na PáROCKU zostane dlho v srdicach
koncert, podujatie, festival, študenti Autor: Simona Jurigová

Slnečné počasie, úžasná zábava a dychberúce koncerty. Vo všetko bol festival PáROCK.

Po úžasnom Amos feste sa v piatok 24. mája opäť konalo v Mlynskej doline ďalšie podujatie. Festival PáROCK sa tešil obrovskej návštevnosti študentov, ale aj neštudentov.

Návštevnící si užili krásne slnečné počasie a od 17. hodiny sa postupne začali plniť brány areálu pod študentskými internátmi. Celý festival odštartovala o 18. hodine nitrianska skupina Zoči voči. Počas polhodinového koncertu odohrali svoje najväčšie hity ako Romantik, S tebou či Láska nenávisť. Svojich verných fanúšikov potešili aj úplnou novinkou s názvom Chlapi neplačú. Svoj koncert zakončili piesňou Nad Prahou.

festival - hex koncert podujatie 1024x768 - Úžasná atmosféra na PáROCKU zostane dlho v srdicach
autor: Simona JurigováAutor: Simona Jurigová

O 19. hodine začala svoje hudobné vystúpenie skupina Karpina, ktorá zahrala počas hodinového koncertu aj svoj najväčší hit Prievidza. Po ich famóznom vystúpení nasledovala skupina Gladiátor, ktorá predviedla na pódiu rovnako skvelú šou.

Po nich prišla na pódium skupina Desmod, ktorá svojim fantastickým vystúpením tak isto nezaostávala. Jedným z najlepších koncertov bol  určite koncert skupiny Hex. Zahrali svoje najväčšie hity ako skladby Indiánske leto, Srdce a V piatok podvečer. Posledné dve skladby zahrali piesne Keď sme sami a Nikdy nebolo lepšie.

Mnohí návštevníci s nadšením očakávali koncert Braňa Mojseja s kapelou, ktorý sa začal pol hodinu po polnoci.  Celá akcia sa organizátorom veľmi podarila a mohli sa tešiť aj z pozitívneho ohlasu.

festival - st  nky podujatie jedlo 1024x768 - Úžasná atmosféra na PáROCKU zostane dlho v srdicach
autor: Simona JurigováAutor: Simona Jurigová

 

 

Kategórie:

Podobné články