zdielať

Chystáte svadbu? Nenechajte si ujsť najväčšiu svadobnú výstavu na Slovensku

Chystáte svadbu? Nenechajte si ujsť najväčšiu svadobnú výstavu na Slovensku - pexels photo 759668 - Chystáte svadbu? Nenechajte si ujsť najväčšiu svadobnú výstavu na Slovensku
Na veľtrhu bude aj množstvo kvetinových štúdií. Foto ilustračné: pexels.com

V bratislavskej Inchebe sa v piatok začala trojica podujatí – veľtrh Interbeauty, Svadobný veľtrh a výstava Dieťa a rodina. Potrvajú do soboty 10. februára.

Organizátori sľubujú prezentáciu najnovších trendov v ženskej kráse, kadernícke a vizážistické show či súboj talentovaných barberov. Inšpiráciou pre páry, ktoré plánujú svadbu, je ponuka na Svadobnom veľtrhu. Rodiny s deťmi i budúce mamičky si na svoje prídu na veľtrhu Dieťa a rodina. Návštevníci si budú môcť vyberať celkovo z ponuky 225 vystavovateľov.
Pre nevesty a ženíchov sa predstavia svadobné agentúry, salóny, hotely, cateringové spoločnosti, cukrári, vizážisti, DJ-i, muzikanti, grafici, tlačiari, fotografi. Návštevníkov čakajú aj módne prehliadky svadobných šiat či živé vystúpenia svadobných hudobníkov.
Mamičkám aj oteckom prináša veľtrh Dieťa a rodina inšpirácie a podnety od zariadenia detskej izby cez kočíky alebo autosedačky až po kozmetiku a oblečenie. Vyberať môžu z edukačných hračiek či zdravotníckych potrieb. Medzi vystavovateľmi nájdu aj predškolské zariadenia, poisťovne a poskytovateľov špecializovanej zdravotnej starostlivosti.
TASR informovala Antónia Mišťaľová zo spoločnosti Incheba.
Program:

A post shared by KOLORIA SK (@koloria.sk) on

 

 

Zdroj: TASR

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode