zdielať

Bývalí študenti sa rozhodli spraviť bezdomovcom Krajší deň

vianoce - 203b6bb3 55dd 40c8 ae85 211d325ecad6 okrem potravin studenti vyzbierali aj niekolko vriec tepleho oblecenia - Bývalí študenti sa rozhodli spraviť bezdomovcom Krajší deň
mikuláš, podujatia, pomoc Autor: Simona Jurigová

Vianoce sú obdobím, kedy by ľudia viac mali myslieť na ostatných a pomáhať si medzi sebou. V tomto období nie sú dôležité darčeky, ale pocit spolupatričnosti a súdržnosti. Práve túto myšlienku sa snažia pripomenúť bývalí študenti vysokej školy a pripravujú pre bezdomovcov Krajší deň-

Je krásne pomôcť tým, ktorí nemajú toľko šťastia ako my a nemajú svoj domov, alebo len miesto kde sa môžu bezpečne uložiť na pokojný spánok. Bývalí študenti masmediálnej a marketingovej komunikácie Paneurópskej vysokej školy chcú upozorniť na túto problematiku a spojili sa s vedením občianskeho združenia Vagus, ktoré sa zameriava na sociálnu prácu a ľudí bez domova. Cieľom tohto podujatia bude vyzbierať teplé oblečenie, chutné jedlo a vyčariť úsmev na tvári ľuďom, ktorí ho potrebujú.

vianoce - 78811140 2873852029294463 8154273935790178304 o - Bývalí študenti sa rozhodli spraviť bezdomovcom Krajší deň
autor: Kristiín FormelPodujatie, ktoré vyčarí úsmev na tvári sa bude konať už druhýkrát.

Tohtoročné podujatie sa bude konať v OZ Vagus na Mýtnej ulici v piatok 6. decembra od 10. hodiny do 16. hodiny. Táto krásna Mikulášska akcia bude mať aj zaujímavý sprievodný program, ktorí bude zahŕňať hudobné vystúpenia. Súčasťou Krajšieho dňa bude aj fotoshooting, ale aj strihanie vlasov.

Kvôli tomu, že prvá udalosť bola veľmi úspešná a priniesla úsmev na tvári študentom, tak sa po 2? rokoch rozhodli obnoviť projekt s ktorým začali. Aj napriek tomu, že sa ich cesty rozdelili do rôznych pracovných oblastí, rozhodli sa opäť spojiť a našli si čas na organizáciu. Táto myšlienka pôvodne vznikla, keď dostali študenti zadanie na vytvorenie podujatia. Celá akcia je dôkazom, že pomôcť  dokáže každý z nás, stačí len spojiť sily a spraviť niečo navyše pre druhých.

Viac informácií sa môžete dozvedieť vo Facebookovej udalosti o tomto podujatí. 

 

 

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode