zdielať

TikTok ohúrila 82 ročná Američanka

tik tok - download - TikTok ohúrila 82 ročná Američanka
Allen J. Schaben / Los Angeles Times

TikTok je modernou platformou, ktorá je populárna hlavne medzi mladšími ročníkmi. Mnohí tvrdia, že TikTok ešte nie je taký „skazený“, ako iné sociálne siete. Na TikToku sa údajne nenachádza toľko nenávisti, falošných účtov a šikany. Aj preto sa 82 ročná Američanka Annie Korzen rozhodla svoju kariéru spustiť práve na TikToku. Za štyri mesiace získala vyše 223 000 followerov a jej príspevky získali vyše dvoch miliónov „likeov“. Kto je táto žena a v čom spočíva jej úspech?

@akorzen##unpopularopinion ##itsawonderfullife♬ original sound – Annie Korzen

Za jej úspechom stojí aj jej susedka Mackenzie Morrison. Mackenzie je jej 30 ročná priateľka, ktorá plní úlohu producentky, redaktorky a hudobnej dozorkyne. Annie si svoje publikum užíva. Je herečkou na dôchodku a je známa svojimi uštipačnými poznámkami, farebným oblečením a aj veľmi „farebným“ (drzým) vyjadrovaním sa. Práve jej bezprostrednosť a vtipné prevedenie rôznych tém jej získali bohaté publikum. Aniie však tvrdí, že jej videá nemajú byť vtipné – majú v prvom rade prinášať posolstvo a múdrosť získanú počas jej života. Vďaka videám na TikToku dostala aj rôzne ponuky na spoluprácu v seriáloch a predstaveniach. Čo ju však robí šťastnou? Práve podporné komentáre od jej sledovateľov. Mnohí vyjadrujú obdiv a nazývajú ju krásnou. To jej vháňa slzy do očí.

@akorzen##travel ##travellingalone ##newyorkcity♬ original sound – Annie Korzen

Témy, ktoré si vyberá sú rôzne. Venuje sa aj problematike diskriminácie na základe rasy. Má vnuka s tmavou pleťou a mnohí ľudia na ňu pozerajú, akoby k nej nepatril. Annie v ňom však našla svoju spriaznenú dušu a pohľady ľudí nechápe. Preto predstavuje svojho vnuka aj vo videách a vysvetľuje ich vzťah. Jediná téma, s ktorou má TikTok problém je sex. Keď slovo sex použijete vo videu, je veľmi pravdepodobné, že Vám z neho odstránia zvuk. To sa stalo aj Annie, ktorá vo svojom videu opisovala svoj sexuálny život s už nebohým manželom. Video môžete na sieti nájsť, ale stále je bez zvuku. Medzi jej videami nájdete aj praktické rady pri hľadaní partnera, alebo video o praktickom prístupe k peniazom.

Čo je vlastne cieľom tejto zábavy? Jej cieľom nie je byť hviezdou sociálnej siete. Podľa jej slov by chcela dosiahnuť to čo Andy Rooney: „Chcem byť raz týždenne v televíznej šou na päť minút, aby som sa mohla len sťažovať – alebo inšpirovať. Dúfam, že inšpirovať. ”

Annie nájdete na TikToku pod menom akorzen. Prajeme skvelú zábavu pri sledovaní videí!

zdroj:www.latimes.com

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode