zdielať

Spoznajte dôverného nepriateľa. Prvý slovenský horor

Spoznajte dôverného nepriateľa. Prvý slovenský horor - nepriatel - Spoznajte dôverného nepriateľa. Prvý slovenský horor
Hlavnú ženskú úlohu si zahrá Gabriela Marcinková. Continetal film

Aj Slováci vedia točiť filmy! Predchádzajúce roky sú toho dôkazom, keď slovenské filmy prilákali státisíce divákov a stretli sa s pozitívnym ohlasom verejnosti. Filmári sa už neobávajú robiť žánrové filmy a v auguste sa dostane do kín česko-slovenský počin s názvom Dôverný nepriateľ režiséra Karola Janáka (Cuky Luky). Diváci by sa mali dočkať nefalšovaného hororu a veľmi aktuálnej témy.

Čoraz hlasnejšie sa vedú polemiky o tom, či technológie slúžia ľuďom alebo naopak. Dôverný nepriateľ bude stavať na tejto téme, keď mladý manželský pár v zložení Marcinková a Dyk opustia Bratislavu a pôjdu na opustenú samotu do hypermoderného, inteligentného domu, ktorý sa bude o nich starať. Lenže postupne sa ukáže, že dom má vlastné vedomie a začne sa hra na mačku a myš.

Trailer k filmu vyzerá veľmi moderne, nakrútený je americkým štýlom, čím sa v našich podmienkach potvrdzuje snaha posunúť kvalitu tým správnym smerom. Nakoniec prvý nefalšovaný horor v našich podmienkach môže prekvapiť. Svojou ambicióznosťou.

Kategórie:

Podobné články