zdielať

Usporiadajte pre svoju kamarátku dokonalú baby shower

baby shower - ajeet singh kv1SCIAk6NU unsplash scaled - Usporiadajte pre svoju kamarátku dokonalú baby shower

Príchod bábätka do rodiny býva najčastejšie jeden z najkrajších okamihov oboch rodičov. Budúca mamina obzvlášť prežíva toto obdobie veľmi emotívne a teší sa na príchod nového člena rodiny. Pripravte vďaka našim tipom pre maminku tú najkrajšiu oslavu príchodu bábätka.

Príchod bábätka do rodiny sa patrí aj poriadne osláviť, aj keď na Slovensku nepatrí baby shower medzi zaužívané tradície.  Zoberte maminku niekam do dobrej reštaurácie alebo to usporiadajte u seba doma. Nachystajte balóny a výzdobu, nezabudnite na dobré občerstvenie a darček pre budúcu maminu či bábätko.

baby shower - d l samuels ZIRlju8VBXg unsplash scaled - Usporiadajte pre svoju kamarátku dokonalú baby shower

Samozrejme platí, že pri organizovaní oslavy je najlepšie zvoliť jedného hlavného organizátora. Nezabudnite sa s vašou kamarátkou poradiť o zozname hostí, ktorých by chcela pozvať. Dôležitým faktorom na ktorý by ste nemali zabudnúť je výber termínu. Odporúča sa hlavne 4 až 6 týždňov pred koncom tehotenstva, aby sa zabránilo prípadnému prekvapeniu v podobe skoršieho pôrodu. Skvelým tipom na tú správnu baby shower sú aj spoločenské hry, ktoré si počas večera môžete zahrať.V prípade baby shower by ste mali myslieť na to, že budúca mamina nemôže piť alkohol a tak bude lepšie zostať celý večer len pri detskom šampanskom.

baby shower - tuva mathilde loland 7hhn4SmbnT8 unsplash scaled - Usporiadajte pre svoju kamarátku dokonalú baby shower
autor: Tuva Mathilde LølandTorta potší okrem budúcej mamičky určite aj hostí.

Nebojte sa opýtať čo jej ešte chýba

Vaša kamarátka už po oznámení radostnej noviny určite dostala veľa darčekov. Neváhajte sa jej spýtať, čo potrebuje, aby nedostala niektoré darčeky zbytočne viackrát či od rodiny alebo od kamarátok. Vaša kamarátka určite viac ocení, keď dostane čo sa jej v skutočnosti zíde.

Tipy na darčeky:

  • Vankúš pre tehotné maminy
  • Hracia deka s hrazdou
  • Príbor a detský tanier
  • Vysielačka a monitor dychu
  • Vanička na kúpanie
  • Darčekový kôš
  • Nekonečná zásoba plienok
  • Hračky
  • Album na fotky s bábätkom
  • Tehotenské fotenie

baby shower - booties g24a596c99 1920 - Usporiadajte pre svoju kamarátku dokonalú baby shower
autor: pixabay.comKamarátka určite ocení, keď sa jej spýtate na to čo jej chýba. Oblečením pre drobčeka nikdy nič nepokazíte.

 

 

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode