zdielať

Musia Avengeri padnúť?

Musia Avengeri padnúť? - avengers - Musia Avengeri padnúť?
Avengerov čaká posledná bitka o budúcnosť Zeme. Marvel

Už v apríli do kín vtrhnú filmoví Avengeri v treťom spoločnom dobrodružstve, ktoré bude ich posledné. Infinity War totiž v roku 2019 s druhou časťou uzavrie tretiu fázu Marvel príbehov, ktoré už niekoľko rokov bavia fanúšikov po celom svete.

Marvel stihol vybudovať naozaj skvelý a prepojený vesmír superhrdinov v samostatných filmoch, ktoré následne prepájal a divák nadobudol pocit veľkého hrdinského vesmíru, v ktorom vyhrá ten dobrý. Lenže teraz príde na Zem nepriateľ, na ktorého budú krátki aj samotní Avengeri. Thanos potichu zbieral kamene nekonečna a stával sa silnejším. Nikto jeho hrozbu nevidel prichádzať.

V Infinity War príde na modrú planétu, aby získal posledné kusy a mohol tak ovládnuť všetko živé aj neživé. Narazí však na odpor hrdinov, tí sa tentokrát poriadne prepočítajú a mnohí padnú. A práve táto téma je tou najhorúcejšou z nadchádzajúcich filmov. Fanúšikov skôr zaujíma, ako sa uzavrie veľká kapitola príbehov a ktoré postave v nej pokračovať nebudú, respektíve kto po pôvodných hrdinov preberie ich obleky.

Trailer k Avengerom prináša akciu, napätie, ale aj vtip. Všetko to, čo diváci tak dychtivo očakávajú.

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode