zdielať

Deadpool bude opäť vulgárny, násilný, ale dokonalý

Deadpool bude opäť vulgárny, násilný, ale dokonalý - deadpool 2 sistine chapel promo - Deadpool bude opäť vulgárny, násilný, ale dokonalý
Druhé pokračovanie vtrhne do kín v máji. Marvel

Je vulgárny, je násilný, je to nedokonalý antihrdina. Deadpool sa po dvoch rokoch vracia do kín so svojim druhým pokračovaním a opäť predvedie to najhoršie, čo vie. V roku 2016 bol prvý Deadpool zjavením. Marvel sa pustil do prvého neprístupného pre mládež filmu, ktorý je plný násilia, nadávok a úplne sa vymyká všetkému, načo boli doteraz marvelovskí fanúšikovia zvyknutí. A vyplatilo sa. Pri rozpočte 58 miliónov dolárov sa komiksovému gigantu podarilo zinkasovať 783 miliónov dolárov. Druhý Deadpool má našliapnuté na miliardu.

Zároveň účasť na Deadpoolovi bola aj win-win situácia pre herca Ryana Reynoldsa, ktorému sa podarilo „zachrániť“ si kariéru. Ten počas posledných rokov nemal šťastie na výber úloh a jeho filmy sa nestretli s úspechom. V preklade to v Hollywoode znamená, že by sa mohol dostať na druhú koľaj. Vrcholom neúspechu je jeho Green Lantern. Lenže Reynolds vložil do Deadpoola to najlepšie, čo v sebe má a ukázal svoj obrovský herecký talent, o ktorom dnes už nikto nepochybuje. Tomuto antihrdinovi vdýchol neopakovateľné čaro, a vďaka tomu patrí opäť medzi hereckú špičku. Druhý Deadpool, v máji, prinesie všetko to dobré z jednotky a tentokrát predstaví nového záporáka, plus X-force a špekuluje sa o malej účasti Wolverina v podaní Hugha Jackamana. Na výsledok si treba počkať ešte zopár týždňov. Aby to čakanie nebolo také zdĺhavé, Marvel vypustil nový trailer.

Kategórie:

Podobné články