zdielať

Ant-man dostane pomoc. S Wasp budú skvelá dvojka

Ant-man dostane pomoc. S Wasp budú skvelá dvojka - ant man and wasp1 - Ant-man dostane pomoc. S Wasp budú skvelá dvojka
Dvojka Ant-mana prinesie do kín novú dvojku superhrdinov. Pridá sa aj Wasp. Marvel

Poznáte to, keď v každej partii sú jedinci, ktorí nie sú úplne obľúbení, ale ostatní ich nejakým spôsobom tolerujú. To je prípad aj marvelovského Ant-Mana. Prvý film zarobil takmer 550 miliónov dolárov, pri rozpočte 140 miliónov je to úspech. Ale ani zďaleka sa nepriblížil ostatným superhrdinským kolegom. Dodnes je Ant-man fanúšikmi rozpačito vnímaný. Niektorí ho zatracujú, niektorí majú radi. Svoje miesto v Marvel univerze má a komiksový gigant ho nemieni vynechávať. Objavil sa napríklad aj v treťom Kapitánovi Amerika, nemal by chýbať aj v štvrtkých Avengeroch. Jeho úloha asi nebude taká veľká, ale mihnúť by sa mal.

Ale späť k dvojke, ktorá v júli dorazí do kín. Marvel opäť zabrúsi do komediálneho žánru ako pri treťom Thorovi a dvojka Ant-mana sa bude niesť v tomto štýle. Už jednotka bola skôr komédia ako dráma, u divákov uspela, tak prečo meniť zabehnutý systém. Treba zachovať, čo zafungovalo v prvom filme a v druhom priniesť ešte šialenejšie variácie situácií, ktoré vyčarujú divákom úsmev. A to je hlavný cieľ letných blockbusterov.

Marvel predstavil nový trailer k druhému Ant-manovi, ktorému tentokrát bude už vypomáhať Wasp a určite je sa načo tešiť!

Kategórie:

Podobné články