zdielať

Instagram už testuje novinku! Keď si urobíte screenshot niekoho IG story, upozorní ho.

Instagram už testuje novinku! Keď si urobíte screenshot niekoho IG story, upozorní ho. - pexels photo 248533 - Instagram už testuje novinku! Keď si urobíte screenshot niekoho IG story, upozorní ho.
Zdroj: pexels.com

Možno ste už počuli, že sa v platforme Instagram rozhodli pre novú funkciu. Týka sa čoraz obľúbenejších Instagram stories.

Ak urobíte fotografiu obrazovky, alebo nahráte obrazovku nejakej IG story, jej majiteľ sa o tom po novom dozvie.

Našťastie, tvorcovia Instagram story nedostanú ihneď po screenshote upozornenie, avšak v zozname divákov sa im zobrazí pri konkrétnom mene ikonka fotoaparátu. Takže v podstate, aby ste videli, kto si urobil screenshot vášho príbehu, stačí ísť na zoznam divákov. Ak vidíte pri niekom nové logo spúšte fotoaparátu, znamená to, že táto osoba urobila snímku obrazovky vášho príbehu.

Ako to vyzerá v praxi? 

Testovanie vzbudilo búrlivú diskusiu. Väčšina užívateľov je však skôr pohoršená, respektíve pobavená ako potešená.

 

Nová funkcia Instagramu je stále v testovacom režime a pomaly sa bude rozširovať pre používateľov na celom svete. Táto funkcia sa zatiaľ neobjavila na Slovensku, čoskoro ju však môžeme očakávať. Preto nabudúce, keď budete riešiť akú hlúposť tam niekto znova pridal alebo budete iba niekoho stalkovať, myslite na to.

Zdroj: techcrunch.com

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode