zdielať

Čo sa bude nosiť túto jar

Čo sa bude nosiť túto jar - shutterstock 443045605 - Čo sa bude nosiť túto jar
Zdroj: shutterstock

Jar 2018 sa rýchlo blíži a s ňou aj nové módne trendy. Ak chcete byť módnymi ikonami jarných mesiacov, nasledujúce kúsky by vám rozhodne nemali chýbať v šatníku.

1.Plastové oblečenie

Viac či menej priehľadné kúsky sú trendy už niekoľko sezón, túto jar sa však budú nosiť z netradičného materiálu – z plastu. K PVC obuvi a kabelkám tak pribudne aj oblečenie. Či už ho budete vrstviť na iné, nepriehľadné kúsky, alebo rafinovane odhalíte kúsok tela, určite nespravíte krok vedľa. A navyše vás nezaskočia ani jarné prehánky.

2. Ružová

Ružová je farbou priateľstva, šťastia, pôsobí proti hnevu a symbolizuje jar. Budú sa nosiť všetky jej odtiene, od baby pink až po fuchsiovú. Ten svoj si teda určite vyberie každá. Okrem ružovej budú in aj oranžová, levanduľová, zelená či biela, ako aj metalické farby.


3. Denim

Nesmrteľná rifľovina je stále v kurze. In nebudú len bundičky a košele, ale aj šaty a sukne. Netreba sa báť ani kombinácie niekoľkých denimových kúskov. Okrem klasickej modrej sa budú nosiť aj jasné a fluorescenčné farby.

Classic denim gets a subtle update for 2018. #TopshopStyle Shop via #linkinbio.

A post shared by Topshop (@topshop) on

4. Flitre

Flitre sa z večerných rób dostali na casual kúsky, a ak chcete byť na jar in, mali by sa dostať aj do vášho šatníka. Móda sa bude zrejme riadiť heslom čím viac, tým lepšie a obávať sa nemusíte ani farieb. Skúsite sa tento rok odviazať a potešíte sa flitrovaným kúskom?

5. Pop art potlač

Okrem bežných vzorov, ktoré sa budú na jar rôzne kombinovať (zvieracie s geometrickými, kvetinové so zvieracími, atď.), budeme v obchodoch vídať čoraz viac kúskov s pop art potlačou. Nepôjde len o oblečenie, v kurze budú aj kabelky.

6. Kvety

Čo môže symbolizovať jar viac než prebúdzajúca sa príroda a rozmanité kvety? Nie je zrejme žiadnym prekvapením, že nimi nebudú obsypané iba lúky, ale aj naše oblečenie. Dajte si na seba kvetované tričko, blúzku či šaty a šírte jarnú náladu aj v mestách.

 

Give your new wardrobe the royal treatment with Ted’s MEMSI Culotte Jumpsuit

A post shared by Ted Baker (@ted_baker) on

Duchess Kate in her beautiful #katespade floral dress ?

A post shared by Princess Diana and Kate (@princessdianaandkate) on

 

7. Trendy obuv

Tento rok sa budú opäť nosiť členkové čižmičky, sandále na platforme i pohodlné tenisky kombinované so šatami a sukňami. V móde budú aj dreváky a topánky s imitáciou hadej kože. Heslo tejto jari : Krása je pohodlnosť.

Headin‘ on a stroll with Karl ? #KARLLAGERFELD

A post shared by KARL LAGERFELD (@karllagerfeld) on

Weekend style goals courtesy of @Cookpavadee. #ForeverChuck

A post shared by Converse (@converse) on

Okrem týchto spomínaných trendov, sa jar bude niesť aj v znamení čiernobielej, zvislých i pozdĺžnych prúžkov, kombinácie elegantného vršku a roztrhaných džínsov. Na ženách budeme vídať aj pánsky štýl a kúsky inšpirované Divokým západom. Čerešničkou na torte budú účesy – nosiť sa budú chvosty, kučery, ofiny a účesy inšpirované vintage módou. In bude aj efekt mokrých vlasov a pár zapletených pramienkov.

Zdroj:

beautysummary.com , zeny.cz , sk.moda-l.infosk.moda-l.info

Kategórie:

Podobné články