zdielať

Ronaldo fandí v novej kampani Snickers Argentíne

Ronaldo fandí v novej kampani Snickers Argentíne - Snickers Ronaldo 2018 03 - Ronaldo fandí v novej kampani Snickers Argentíne
Chcete stretnúť brazílskeho futbalového útočníka, prezývaného Fenomén? zdroj: Snickers

Bývalý brazílsky futbalový útočník Ronaldo a preslávená čokoládová tyčinka Snickers tento rok spojili sily, aby oslovili priaznivcov futbalu. Pozornosť na novú kampaň strhol Brazílčan Ronaldo, keď si ako fanúšik na tribúne počas priateľského zápasu obliekol dres svojho najväčšieho rivala Argentíny. „Omyl“ neskôr vysvetlil tým, že keď má hlad, je zmätený, čím potvrdil slogan značky Snickers „Keď máš hlad, nie si to ty“.

Všetci jeho fanúšikovia a priaznivci futbalu sa môžu zapojiť do vedomostného futbalového kvízu, ukázať svoje znalosti a vyhrať stretnutie so slávnym brazílskym futbalistom. Súťaž bude prebiehať od 23.4. do 17.6. Zapojiť sa môžu všetci, ktorí si zakúpia tyčinku Snickers alebo 4pack zo špeciálne označenej limitovanej edície, na ktorej časti nájdete miesto loga Snickers heslá s futbalovou tematikou. Prostredníctvom zadania údajov na www.snickers.sk/sutaz si záujemca vytvorí vlastný profil, cez ktorý môže do hry registrovať unikátne kódy ukryté pod obalmi súťažných tyčiniek. Okrem stretnutia s Ronaldom v Brazílii pre výhercu a jeho dvojčlenný sprievod môžu všetci kvalifikovaní  získať každý týždeň zaujímavé vecné ceny.

 

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode