zdielať

Najkrajšie diáre na rok 2019 zo Sashe

diár - cathryn lavery 67852 unsplash - Najkrajšie diáre na rok 2019 zo Sashe
Photo by Cathryn Lavery on Unsplash

Ani neviete ako ten rok ubehol a už je tu ďalší? Na konci roka vždy analyzujeme čo sme za posledný nestihli, aké plány sme neuskutočnili a na koho sme si nenašli toľko času ako by si zaslúžil. V tomto článku sme vybrali najkrajšie diáre na rok 2019 vyrobené na Slovensku, do ktorých si šikovne môžete napísať, čo máte v pláne. Existujú síce diáre v mobiloch, tabletoch a počítačoch, my však nedáme na túto „klasickú“ verziu dopustiť a máme ich hneď niekoľko. Jeden pracovný, jeden do kabelky…
Alebo ich môžete podarovať niekomu, kto „nikdy nič nestíha“, ale predsa len si nikdy nič nezapíše a polovicu vecí zabudne. Každý poznáme niekoho takého, nie?

Remini

Tento milý diár je najmä pre kreatívcov, ktorí si radi čmárajú. Zo 160 strán, je až 50 prázdnych, určených na čo si len zmyslíte. Diár veľkosti A6 obsahuje aj gumičku na upevnenie pera alebo ceruzky. Nemusíte ju teda hľadať v kabelke, ak si zmyslíte, že je vhodný čas na kreslenie.

Môžete si ich kúpiť na Sashe.

Papelier

Radi vytvárate veci sami aby boli osobnejšie? Nie je problém! V Papelier môžete vytvoriť diár veľkosti A6 s vlastným nápisom. Nám sa zdajú však veľmi originálne už nápisy od samotných výrobcov. Každý jeden zápisník je celý viazaný a vyrobený ručne.

Môžete si ich kúpiť na Sashe.

Slaninková

Tu si vyberiete aj ak preferujete minimalistický dizajn.

Diár je určený skôr pre ľudí, ktorí majú radi všetko naplánované. Jednotlivé dni daného týždňa usporiadané v stĺpcoch, kde si môžete detajlnejšie plánovať svoj čas. Obsahuje 160 strán recyklovaného papiera vyššej gramáže potlačeného jemnou sivou farbou.

Kožený zápisník je určený skôr na zapisovanie, keďže neobsahuje dátumy. Je tvorený z 240 čistých/linajkových strán recyklovaného papiera. Obal je vytvorený so 100% hovädzej kože.

Môžete si ich kúpiť na Sashe.

Radusqa

Ak nechcete mať diár ako ostatní a potrpíte si na jedinečnosti, navrhujeme tento diár vo formáte A6. Takmer z každého bol totiž vyrobený iba jeden kus. Sú obalené v kvalitných dovozových bavlnách (z USA a Japonska). Na jednej strane si môžete naplánovať dva dni.

Môžete si ich kúpiť na Sashe.

Karouch

Ručne viazaný diár na rok 2019 s vašimi vlastnými fotkami. No nie je to skvelý nápad? Predstavte si ten úsmev, čo vám vyrazí fotografia, keď na ňu náhodne natrafíte. Obal je vyrobený z filcu zo 100% merino vlny. Štítok je vyrobený z dreva a diár má veľkosť A6.

Môžete si ich kúpiť na Sashe.

ellajohnes

Ak potrebujete povzbudenie a nakopnutie do ďalšieho dňa, tento diár je ten pravý pre vás. Objavujú sa v ňom motivačné citáty a vtipné poznámky. Diár vo formáte A6, je z recyklovaného papiera a má 140 strán. Zaujímavé sú najmä mapka na zaznačenie, kde túžiš vidieť zázraky a zoznam vďačností.

Môžete si ich kúpiť na Sashe.

Zdroj: Sashe

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode