zdielať

Kedy môžeme očakávať 2. sériu seriálu Emily in Paris?

emily v paríži - netflix emily in paris edited 02 - Kedy môžeme očakávať 2. sériu seriálu Emily in Paris?

V rebríčku sledovanosti na platforme Netflix vyhráva seriál Emily in Paris. Jedným z dôvodov môže byť zobrazenie nádherného parížskeho prostredia v čase kedy ľuďom nie je úplne dopriate cestovať, ďalšou sú vtipné scény alebo móda. V seriáli sa často zobrazujú luxusné značky ako Dior, Chanel, Chloé a Kenzo.

Emily in Paris je seriál, ktorý znázorňuje mladú američanku Emily (Lily Collins), ktorá v snahe o postup v kariére odíde za prácou do Paríža. Aby sme nespoilovali nepovieme vám viac, avšak jej život sa prevráti hore nohami – tak ako milostný aj pracovný. Emily je zvyknutá, že ju má v Amerike každý rád a patrične sa k nej aj chová, to však vo Francúzku neplatí.

Pre mnohých je seriál fiaskom a s niektorými vecami sa nestotožňujú ani samotní francúzi. Seriál ich vyobrazil ako flegmatikov, ktorí sú leniví, do práce chodia neskoro a hlavu majú plnú sexu a afér.

Seriál sa rovnako ako Sex v meste stretáva s mnohými rozdielnymi názormi. Niektorí ho milujú, iní nenávidia, nájdu sa však aj tí, ktorí nepovažujú samotný seriál za majstrovské dielo, prišiel im však ideálny na útek z reálneho sveta tam, kde sa všetko nepohybuje okolo kabeliek, módy, krásnych pamiatok a ľudí:

Vzniklo aj množstvo memečiek:

Pravdou však je, že vás koniec série prinúti chcieť si pozrieť pokračovanie.

Druhá séria Emily in Paris ešte nebola potvrdená, ale keď to bude, je nepravdepodobné, že Emily na našich obrazovkách v dohľadnej dobe uvidíme. Pandémia koronavírusu stále spôsobuje komplikácie pri cestovaní, výroba druhej série môže v dôsledku nových protokolov o natáčaní čeliť oneskoreniam alebo môže trvať dlhšie ako zvyčajne. Najlepší scenár je, že Emily in Paris uvidíme  na Netflixe koncom roku 2021, je však pravdepodobnejšie, že v súčasnej atmosfére sa ho dočkáme v roku 2022.

EDIT: Netflix 11. novembra oficiálne potvrdil 2. sériu

 

Kategórie:

Podobné články