zdielať

Festival festivalov – Tomorrowland v Belgicku

Festival festivalov - Tomorrowland v Belgicku - tomorrowland festival - Festival festivalov – Tomorrowland v Belgicku
festival, tomorrowland, cestovanie Ilustračné: pixabay.com

Patrí medzi najpopulárnejšie festivaly sveta. Lístky sú vypredané za pár minút. Festival Tomorrowland je miesto, ktoré túži navštíviť väčšina ľudí. ktorí milujú život a párty. 

Tomorroland je medzinárodný festival, ktorý sa každoročne koná počas júla neďaleko od Brusselu, v meste Boom. Prvý ročník tejto fantastickej akcie sa konal v roku 2005. Každoročne na toto podujatie cestujú tisíce návštevníkov z celého sveta.

Ďalší ročník bude tak isto unikátny

Tento ročník sa bude konať 20. júla až 22. júla a 27. júla až 29. júla. Aj tento ročník bude silný na zvučné mená svetovej hudby.  Počas prvého víkendu predstavia svoje obrovské umenie  Dimitri Vegas & Like Mike, Jonas Blue, Martin Garrix či Fedde Le Grand. Ani druhý víkend tohto festivalu nebude mať o nič slabší line up. Návštevníci si budú môcť vychutnať mená ako Armin van Buuren, Eric Prydz či Tiësto.

Toto unikátne podujatie vyhralo viaceré ocenenia. V rokoch 2012 až 2016 bolo na  International Dance Music Awards ocenené ako najlepšie hudobné podujatie. Ďalšie prestížne ocenenie získali na Red bull Elektropedia Awords. Podľa tohto rebríčka sa v rokoch 2011 až 2013 stal najlepším festivalom. Počas svojej hudobnej kariéry privítal festival aj Davida Guettu, skupinu Swedish House Mafia, Skrillexa či Aviciho.

Festival festivalov - Tomorrowland v Belgicku - koncert festival - Festival festivalov – Tomorrowland v Belgicku
Ilustračné: pixabay.com

Lístky sa predávajú lepšie ako teplé rožky

Festival Tomorrowland sa teší tak vysokej popularite, že lístky na toto podujatie sú zvyčajne vypredané za pár minút, takže ten to chce navštíviť túto akciu musí byť vopred pripravený a mať rýchle prsty. Návšteva tohto festivalu nie je lacná záležitosť. Samotná vstupenka na jeden víkend vychádza na 225 eur. Tí, ktorí chcú zažiť Tomorrowland na vlastnej koži úplne naplno, si môžu zakúpiť aj ubytovanie na festivale v stanoch či chatkách. Táto ponuka je výhodná najmä pre tých, ktorí cestujú lietadlom a nemusia tak nosiť všetku batožinu so sebou. Cena ubytovania v základných stanoch začína na 65 eurách. Pre tých, ktorí majú radi luxus je možnosť zaplatiť si aj ubytovanie vilu so súkromnou záhradou, vlastnou vírivkou a terasou. Za takého ubytovanie však dajú návštevníci aj so vstupenkou až viac ako 1000 eur na osobu.

Zimná edícia v novom prostredí

Pre tých, ktorí chcú zažiť festival úplne v inom zmysle, je ideálna voľba vyskúšať zimnú verziu. Nádherná dedinka v horách Alpe d’Huez bude uzavretá len pre návštevníkov tohto festivalu. Návštevníci si môžu vybrať 4 alebo 7 dňový balíček, ktorý zahŕňa aj ski- pass. Vstup na Tomorrowland je len pre tých, ktorí budú ubytovaní v dedinke. Celé toto podujatie je plánované na marec 2019, pričom  samotný festival bude prebiehať od stredy 13. marca 2019 do piatku 15. marca budúceho roka.

 

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode