zdielať

Premiéra Avengerov je za rohom. Marvel ukazuje zlomové promo

Premiéra Avengerov je za rohom. Marvel ukazuje zlomové promo - avengers - Premiéra Avengerov je za rohom. Marvel ukazuje zlomové promo
Tvorcovia filmu prosia fanúšikov, aby prvé dni po premiére nešírili spoilery na internete. Marvel

Už niečo viac ako tri týždne delí svet od momentu, keď sa na strieborných plátnach rozpúta najväčšie superhrdineské dobrodružstvo všetkých čias. Avengers: Infinity War je prvou časťou dvojdielneho veľkého finále tretej fázy Marvel filmov a preto bude všetko bombastické, šokujúce a neuveriteľne veľké. To, že Thanos bude hlavným nepriateľom Zeme a všetci hrdinovia sveta sa musia spojiť, to sa už vie. Lenže kolonizátorovi planét chýba niečo, aby mohol bezpodmienečne vládnuť vesmíru. A to sú kamene nekonečna, ktoré si zbiera ako trofeje na svojej rukavici.

Doterza bolo tajomstvom, koľko ich má. Potrebuje ich päť, v priloženom prome, ktoré Marvel zverejnil pred pár hodinami je očividné, že Thanos ich má už štyri. Je len krôčik od toho, čo chce. Zem a superhrdinovia mu stoja v ceste. Preto ich musí zmiesť z povrchu najväčšou armádou a najväčšou silou, ktorú v sebe má.

Kategórie:

Podobné články