zdielať

O niekoľko dní sú tu! Koľko miliónov stáli Avengeri?

O niekoľko dní sú tu! Koľko miliónov stáli Avengeri? - avengers - O niekoľko dní sú tu! Koľko miliónov stáli Avengeri?
Už o niekoľko dní pribehnú na plátna kín! Marvel

Do príchodu Avengerov a ich Infinity War (slovenský distribútor uvádza ako Nekonečnú vojnu) zostávajú už len hodiny. Už tento štvrtok vrthne do kín najočakávanejší Marvel film všetkých čias, kde sa pokope stretnú všetci superhrdinovia, ktorí sa posledných desať rokov preháňali po filmových plátnach a dajú tak bodku za jednou veľkou epochou.

Okrem rekordných tržieb, ktoré sa odhadujú ďaleko za hranicou jednej miliardy dolárov, sa vedú dohady o nákladoch komiksového gigantu. Hovorilo sa o miliarde, to sú premrštené sumy, realita je odlišná, ale aj tak ide o poriadny balík. Náklady na nakrútenie tretích a štvrtých Avengerov by mali byť na úrovni 300 miliónov. Keďže sa filmy točili zároveň, filmári ušetrili veľkú čiastku.

Stále to však nie je rekordná suma, ktorá bola vynaložená na vznik filmu. Prvenstvo pevne drží Jack Sparrow so štvrtým pokračovaním Pirátov. Tí stále neuveriteľných 378 miliónov. Za nimi je Justice League a Avengeri s Infinity War.

Štvrtok sa nezadržateľne blíži, držte sa sedadiel v kine a nezabudnite na prosbu tvorcov filmu, aby ste sa niekoľko dní zdržali odhaľovania spoilerov na internete. Chcú , aby film videlo čo najviac ľudí, ktorí budú prekvapení vývojom deja a nečítali detailne zvraty na internete.

 

Kategórie:

Podobné články

mmnt.sk
Close Cookmode